منوی سایت
خانه / اخبار / Scribble چه ویژگی را به آیپد اضافه خواهد کرد؟
Scribble چه ویژگی را به آیپد اضافه خواهد کرد؟
تیم محتوا 20/06/23

Scribble چه ویژگی را به آیپد اضافه خواهد کرد؟

این بار سیستم عامل آیپد تغییرات فوق العاده ای را به خود دیده است. این تغییر با نام Scribble خواهد بود که می تواند نوشتن متن شما را تغییر دهد.

همه ی ما در شرایطی قرار گرفته ایم که نیاز است تا سریعاً متن تقریباً طولانی را به انجام برسانیم. نوشتن چنین متن هایی می تواند کمی سخت بنظر برسد. در حقیقت نوشتن سریع یک توانایی بالا محسوب می شود که در نهایت کار شما را هم به سرعت به پایان خواهد رساند. شما می توانید متون مختلف خود را در باکس هایی قرار دهید که از نوع متنی هستند اما با کیفیت بسیار بالاتری همراه خواهند بود.

وجود iPadOS و تغییرات جدید آن

به تازگی خبرهایی در خصوص ارائه جدیدترین نسخه از این سیستم عامل به گوش می رسد که به روزرسانی ۱۴ آن در زمره ی بهبود عملکرد قرار می گیرد. یکی از مهم ترین ویژگی های جدید را می توانیم به کتابخانه اپل و همچنین تغییرات ویجتی آن نسبت دهیم. این تغییرات بر روی صفحه اصلی یا همان خانه قرار خواهد گرفت. قابلیت های خاص دیگر هم برای این سیستم عامل تعریف شده است که به صورت اختصاری به آن اشاره میکنیم.

Scribble و قلم اپل

از بین تغییرات جدیدی که در این سیستم عامل اعمال شده است قلم اپل در اولویت قرار می گیرد که در واقع Scribble نمونه ای از آن به شمار خواهد رفت. با این روش شما توانایی آن را دارید تا برای باکس هایی که وارد کردن متن در آنها اهمیت ویژه ای دارد دست خط خود را اعمال نمایید. این کار را می توانید به راحتی با کمک قلم اپل به پایان برسانید. با این روش شما نوشته را با دست خط خود نوشته اید اما Scribble به صورت یک متن زیبا طراحی می کند. این کار سرعت عمل را بالا می برد.

تغییر در تماس های ورودی آیپد

 آنچه که جذابیت بالایی را در آیپد اعمال کرده است در رابطه با تغییرات مربوط به رنگ متن و حتی متن های موجود می باشد. دست نوشته های ساده ی شما نیاز دارند تا تغییراتی داده شود که این کار را با چنین فناوری جدیدی به راحتی انجام خواهید داد. حتی می توانید زبان های موجود را تغییر دهید. به عنوان مثال زبان انگلیسی که زبان پایه بوده و حتی علاوه بر آن چینی را هم تغییر خواهد داد.

حتی شما می توانید لینک یا آدرس و یا حتی شماره ای را برای تماس بنویسید و این سیستم به صورت خودکار آن را به متن تغییر دهد. در حقیقت امکان خطا در این روش بسیار پایین است و با سایر برنامه ها تفاوت های بسیاری دارد.

 موتور جستجوی پیشرفته در اپل

شما در هر یک از موتورهای جستجو با قابلیت Scribble و قلمی که وجود دارد می توانید تایپی را انجام دهید و به صورت دست نویس آن را وارد کنید. در این روش به آسانی این تبدیل خودکار صورت می پذیرد و حتی سرعت در جستجو آن هم شما را حیرت زده خواهد کرد. تنها کافی است تا چند حرف را بنویسید.

دیدگاه ها

منوی سایت