OnePlus 7 Pro از زاویه دید گسترده فیلم تله فوتو و ویژگی های بیشتر در Android 10 Beta Open بهره می برد

دقیقاً همانطور که گوگل اندروید ۱۰ را برای گوشی های هوشمند پیکسل خود منتشر کرد ، OnePlus نیز ، آندروید ۱۰ Open Beta را برای OnePlus 7 Pro ساخت. ساخت Open Beta نه تنها ویژگی های جدیدی را از اندروید ۱۰ به ارمغان می آورد بلکه همچنین یک ویژگی بسیار درخواست شده وضروری ، توسط کاربران OnePlus است. OnePlus 7 Pro  اکنون قادر به ضبط ویدئو از دوربین های زاویه دید عریض و تله فوتو است ؛ در حالی که در ابتدا به حسگر اولیه محدود شده بود. این همه چیز نیست ، چند حالت دیگر دوربین نیز با دو سنسور که با آپدیت جدید تاثیر عمل آنها افزایش می یابد ، کار می کنند.

OnePlus امکان ضبط ویدیو را با استفاده از دوربین های زاویه دید و تله فوتو در OnePlus 7 Pro در پیش نمایش پنجم و تجدید نظر شده ی خود معرفی کرده بود. با این کار کاربران قادر به ضبط ویدیو با استفاده از زاویه دید عریض یا دوربین تله در گوشی هوشمند هستند. با این وجود ، لازم به ذکر است که در حال حاضر این حالت های دوربین اضافی دارای حداکثر ضبط ۳۰ فریم در ثانیه هستند.

همچنین این آپدیت ، گزینه های دوربین بیشتری را نیز به ویژه برای پرتره و Nightscape اضافه کرده است. کاربران اکنون می توانند از دوربین زاویه دید گسترده در Nightscape ، یا از سنسور تله فوتو استفاده کنند ، تا روی حالت بزرگنمایی برای پرتره ها کلیک کنند. این گزینه ها قبلا در حالت پرتره در دسترس نبوده است ، OnePlus مجدداً جلوه افقی عمق و اخطار نور کم را برای قرارگیری ضربات جدید تنظیم مجدد کرده است. همچنین گفته می شود OnePlus هنگام استفاده از گزینه Super Steady در ضبط ویدیو ، تثبیت کننده فیلم را بهبود بخشیده است.

حالت های دوربین تنها بهبود ارتقای سیستم عامل جدید وان پلاس نیستند ؛ زیرا OnePlus چند تغییر دیگر نیز در Android 10 ایجاد کرده است. پیمایش ژست جدید گوگل به کاربران اجازه میدهد ، تا از قسمت سمت راست یا سمت چپ صفحه نمایش برای عملکرد عقب بکشند. این ژست برای باز کردن منوی همبرگر در برنامه های Android با ژست کش رفتن تداخل دارد.

اکنون این ویژگی راه خود را برای ساخت Open Beta برای وان پلاس فراهم کرده است. از آنجایی که نام این سازه ی داده ای وان پلاس بتا گذاشته شده است ما بی صبرانه منتظر ارایه ی اندروید ۱۰ هستیم تا شباهت ها و تفاوت های این دو را بیابیم. بی شک اندروید ۱۰ نسخه ای همانند یا کمی بروز شده نسبت به وان پلاس بتا خواهد بود. در ONE PLUS BETA اگر ۷۵ درصد از صفحه نمایش را پایین بکشید ، آن را به عنوان یک حرکت به عقب ثبت می کند ، در حالی که با کشیدن قسمت بالای صفحه ، منوی همبرگر در برنامه ها باز می شود.

OnePlus به طرز عجیبی تم تاریک را در تنظیمات شخصی سازی دفن کرده است. برای فعال کردن Dark Mode در OnePlus 7 Pro باید به تنظیمات> تنظیمات شخصی بروید و “تم از پیش تعیین شده” را به “Nuanced Dark” تغییر دهید. گزینه دیگر رفتن به بخش “Tone” و تغییر آن به “Dark” است. در مقابل ، حالت تاریک را می توان از طریق ضربات سریع دستگاه های پیکسل فعال کرد.

در ساخت آندروید ۱۰ Open Beta ، OnePlus ۷ Pro همچنین فاقد طرح ناوبری ۲ دکمه ای است که در زمان Android Pie در دسترس بود. در حالی که Google و Essential هنوز این ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند ، اما OnePlus تصمیم گرفته است آن را حذف کند.

 این در حالی است که تغییرات زیاد این بروزرسانی تنها متوجه دوربین است ، و ما مشتاقانه امیدواریم که OnePlus به زودی مسائل دیگر را نیز برطرف کند.