New Honor 20 Lite اولین بار در چین عرضه خواهد شد

Huawei و Honor ممکن است با مسائل و مشکلات بزرگی در خارج از چین روبه رو باشند ، اما در خانه هواوی و شرکت تابعه آن همچنان در بازار تلفن های هوشمند پیشرو هستند. یکی از راه های حفظ امتیاز بالا ، راه اندازی تلفن های جدید به صورت ماهانه است و آخرین گوشی هوشمندی که Honor از آن رونمایی می کند ، Honor 20 Lite نام دارد.

به تازگی یکی از کاربران هواوی در Weibo شکایت کرده بود که تلفن جدیدی که مورد پسند او قرار گیرد وجود ندارد ، و سپس جورج ژائو ، مدیر عامل Honor ، در جواب این کاربر اغلام کرده بود که باید منتظر Honor 20 Lite باشید که دارای ظاهری زیبا خواهد بود و عکسهای گروهی و سلفی زیبایی را میتوانید با آن بگیرید.

اخیرا دستگاهی با نام Honor LRA-AL00 در TENAA تأیید شده است که همه به اتفاق از آن با عنوان آنر ۲۰ لایت یاد میکنند ، این در حالی است که هنوز هیچ تصویری از این گوشی منتشر نسده است. با نشت هایی که صورت گرفته گوشی جدید آنر دارای CPU هشت هسته ای است که احتمالا داخل یک چیپست Kirin 810 عرضه خواهد شد، این گوشی دارای حداکثر ۸/۲۵۶ گیگابایت حافظه و سه دوربین در پنل پشتی خواهد بود.

دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسل خواهد بود و توسط یک لنز ۸ مگاپیکسلی و یک سنسور عمق ۲ مگاپیکسل حمایت می شود. این که آیا Honor 20 Lite یک تلفن هوشمند کاملاً جدید است ، با توجه به اطلاعات ناقصی که در دست است ، سوالی است که به سختی میتوان به آن پاسخ داد.

moniker Honor 20 Lite مطمئناً کاملا جدید نیست ، چنین تلفنهایی به همراه سه دوربین و با این مشخصات قبلا در اروپا یا منطقه آسیا و اقیانوسیه توسط سایر برند ها عرضه شده اند. با این حال ، این دستگاه با نام Honor 20i در چین فروخته می شود ، به این معنی که بازار داخلی قصد دارد یک گوشی هوشمند کاملاً جدید یا حداقل یک گوشی هواوی بدون رقیب به خود ببیند.