هواوی M-pencil

مهمترین ویژگی های نسل دوم قلم هوشمند Huawei M-Pencil Smart Pen را بشناسید

نسل دوم هواوی M-Pencil از قلم مخصوصی با طراحی پیشرفته تر از نسل اول استفاده می‌کند. در ادامه با قابلیت های این قلم هوشمند هواوی آشنا می‌شویم.
امروزه تبلت ها بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارند و کاربران می‌توانند از آنها برای اهداف مختلف مانند آموزش، نقاشی و حتی طراحی استفاده کنند. بنابراین، استفاده از قلم ها کارایی این دستگاه ها را بسیار افزایش می‌دهد. در همین راستا، هواوی محصولات قلم اختصاصی خود را به روز کرده و از نسل دوم قلم هوشمند Huawei M-Pencil Smart Pen رونمایی کرده است.
در واقع، هواوی اولین نسل خودکارهای هوشمند را طراحی کرد تا تمام نیازهای کاربران در تبلت ها و تلفن های هوشمند خود را برآورده کند. از این رو، این شرکت بزرگ فناوری تصمیم گرفته است تا نسل جدیدی از این قلم هوشمند را طراحی کند که به دلیل نیاز روزافزون و محدوده کاربرد نرم افزارهای طراحی بیشتر با تبلت و تلفن های هوشمند، قادر به ارائه تجربه بهتر از قبل است.نسل دوم قلم هوشمند هواوی M-Pencil یکی از پیشرفته ترین قلم های موبایل برای دستگاه های هوشمند است که ویژگی های کاربردی مختلف با طراحی و کیفیت ساخت بالا را ارائه می‌دهد. در ادامه مطلب با مهمترین ویژگی های قلم هوشمند قلم هوشمند Huawei M-Pencil نسل دوم آشنا می‌شویم.

ویژگی‌های قلم هوشمند هواوی M-Pencil

طراحی و ساخت

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

هواوی M-Pencil از نوک واضحی استفاده می کند که جذابیت آن را بیشتر از همیشه می کند. طراحان هواوی همچنین قلم را با روکش پلاتینی طراحی کرده اند تا کاربر احساس نوشتن و طراحی با قلم واقعی را به صورت طبیعی تجربه کند. البته ، هواوی دو نکته قلم اضافی را در جعبه به عنوان نکات اضافی قرار داده است تا کاربران بتوانند در مواقع نیاز از آنها استفاده کنند.

این قلم هوشمند در حال حاضر از طراحی پیشرفته شش ضلعی بدنه بهره می‌برد که باعث افزایش چسبندگی و استفاده از قلم می‌شود. بدنه این قلم از نقره پوشانده شده است و اکنون دارای ساختار مات و ضد اثر انگشت است، به طوری که کاربران مجبور نخواهند بود تا برای همیشه بدنه قلم را تمیز کنند. در عین حال، احساس گرفتن قلم نیز بسیار شبیه قلم سنتی است.

تا آنجا که ممکن است یک ایده را به یک طرح تبدیل کنید

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

مشکل رایج بسیاری از قلم های دیجیتالی موجود در بازار این است. در واقع در این خودکارها نمی‌توان ضخامت خط کشیده شده روی صفحه را بدون مراجعه به منوی نرم افزار تنظیم کرد، اما هوآوی برای حل این مشکل ویژگی ایجاد حساسیت فشار در نوک قلم را معرفی کرده است.

با تشکر از این ویژگی، نسل دوم نوک قلم هواوی M-Pencil از 4096 سطح تشخیص فشار دست شما در نوک قلم استفاده می‌کند و بر این اساس ضخامت خط کشیده شده روی صفحه را تعیین می‌کند. با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند فشار روی نوک قلم را برای اجرای طرح دلخواه خود درست مانند یک قلم سنتی تنظیم کنند.

این ویژگی مهم، قلم هوشمند Huawei M-Pencil Smart Pen را به انتخابی ایده آل برای کاربرانی که از آن برای نقاشی دیجیتال یا طرح های خاص مانند تکنیک های Rando و Sketch استفاده می‌کنند، تبدیل می‌کند. در واقع، این ویژگی باعث ایجاد حس کاغذ مانند در رایانه لوحی می‌شود.

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

یکی دیگر از ویژگی های مهم این قلم هوشمند تأخیر بسیار کوتاه بین کشیدن قلم و خاموش کردن جلوه روی صفحه است. در واقع طراحان هواوی تاخیر قلم را به 9 میلی ثانیه کاهش داده اند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربه واقعی و نهایی کار خود را در حالت ناگهانی مشاهده کنند.

علاوه بر این، هواوی تعدادی نرم افزار کاربردی را برای استفاده از ویژگی های قلم در تبلت های خود قرار داده است. به عنوان مثال، برنامه Huawei FreeScript به کاربران امکان می‌دهد با قلم تبلت خود در هر نقطه از رابط کاربری مورد نظر خود کار کرده و متن مورد نظر را برای تبدیل نرم افزار به محتوای تایپ شده بنویسند.

عملکرد حساس تاچ

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

هواوی جدا از نوک قلم مخصوص، ویژگی های مهمی را نیز برای بدنه این قلم در نظر گرفته است. در واقع، کاربران می‌توانند ابزارهای مورد استفاده در نرم افزار طراحی را با دوبار ضربه زدن روی بدن خودکار تغییر دهند. به عنوان مثال، کاربران می‌توانند بین حالت قلم و پاک کن با ضربه زدن یا دو لمس کوچک روی بدنه قلم جابجا شوند. بنابراین، کاربران دیگر نیازی به مراجعه به رابط کاربری ندارند.

این ویژگی همچنین سرعت و تجربه کاربر را در طراحی، نقاشی و نوشتن بر روی دستگاه بسیار افزایش می‌دهد. صفحه نمایش 360 درجه یکی دیگر از نکات کلیدی این ویژگی است. با عملکرد جهانی این ویژگی، کاربران نیازی به لمس یا فشردن قسمت خاصی از بدن برای تغییر وضعیت عملکرد ندارند.

هواوی در کنار ویژگی های جالب نوک قلم، سطح بالای نوک را که در دست کاربر است نیز با ویژگی های مهمی مجهز کرده است. در این قسمت می‌توانید با دوبار ضربه زدن روی بدنه قلم، ابزار مورد استفاده در نرم افزارهای طراحی را تغییر دهید.

به عنوان مثال، می‌توانید بین حالت قلم و پاک کن جابجا شوید یا حتی با دو لمس کوچک رنگ قلم را تغییر دهید و دیگر نیازی به رفتن به قسمت مورد نظر در رابط کاربری نیست. این ویژگی سرعت و تجربه کاربری طراحی، نقاشی و نوشتن بر روی دستگاه را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد.
از دیگر ویژگی های این ویژگی می‌توان به عملکرد 360 درجه آن اشاره کرد. با عملکرد جهانی این ویژگی، مانند بسیاری از قلم های موجود در بازار، برای تغییر موقعیت نیازی به لمس یا فشردن قسمت خاصی از بدن ندارید.

شارژ بی سیم

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

قابلیت شارژ بی سیم و مغناطیسی یکی از ویژگی های کلیدی در نسل دوم قلم M-Pencil Huawei است. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند با نزدیک کردن قلم به بالای تبلت، شروع به شارژ کنند. در این روش به دلیل ساختار مغناطیسی بدنه دو دستگاه، قلم به بدنه تبلت متصل شده و عملیات شارژ آغاز می‌شود.

سرعت بالای شارژ قلم از دیگر نکات قابل توجه در این قسمت است. هواوی اعلام کرد که شارژ قلم تنها به مدت 30 ثانیه به شما امکان می‌دهد تا 10 دقیقه از آن استفاده کنید.

به علاوه، امکان کار با قلم تا 10 ساعت با شارژ کامل وجود دارد و دیگر کاربران دیگر نیازی به استفاده از پد شارژر جداگانه ندارند. و اتصال مغناطیسی قلم و تبلت، اتصال قلم و تبلت را به قسمت مخصوص شارژ آسان میکند. بنابراین، کاربران دیگر نیازی به انجام عملیات تأیید اضافی ندارند.

یکی از پیشرفت های قلم های نسل دوم جدید هواوی، قابلیت شارژ بی سیم و مغناطیسی است.
در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید این است که قلم را به قسمت بالای بدنه تبلت خود نزدیک کنید تا به دلیل ساختار مغناطیسی بدنه دو دستگاه، قلم به بدنه تبلت متصل شود و عملیات شارژ شروع می‌شود.

یک ویژگی بسیار مفید در این مورد، سرعت بالای شارژ قلم است. به گفته هواوی، تنها با 30 ثانیه شارژ قلم، می‌توان به مدت 10 دقیقه از آن استفاده کرد. با قلم کامل شارژ، می‌توانید به مدت 10 ساعت به طور مداوم با آن کار کنید و دیگر نیازی به استفاده از پد شارژر جداگانه نخواهید داشت.
یکی دیگر از ویژگی های جالب، اتصال مغناطیسی قلم و تبلت است که با اتصال به قسمت مخصوص شارژ، عملیات جفت شدن قلم و تبلت را می‌توان به راحتی انجام داد و نیازی به انجام عملیات تأیید اضافی نیست.

مهمترین ویژگی های قلم هوشمند نسل دوم هواوی M-Pencil چیست؟

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

با توجه به اهمیت روز افزون تبلت ها و استفاده از آنها برای کارهای مختلف مانند آموزش، نقاشی و حتی طراحی، استفاده از قلم در افزایش استفاده از این وسایل اهمیت دارد.

به گزارش ایسنا، به گفته هواوی، این شرکت قلم محصول خود را برای معرفی نسل دوم M-Pencil به روز کرده است. قلم که اکنون چیزی کمتر از یک قلم سنتی و فیزیکی ندارد، اما با قابلیت های فراوان، به شما این امکان را می‌دهد که کارهای زیادی را انجام دهید که یک قلم سنتی نمی‌تواند انجام دهد.

هواوی در نسل اول قلم هوشمند خود دستگاهی مناسب را برای همه کاربران فراهم کرد تا در تبلت ها و تلفن های هوشمند خود برای اهداف مختلف استفاده کنند. در حال حاضر، با توجه به نیاز روزافزون و دامنه کاربردهای بیشتر نرم افزارهای طراحی با تبلت و تلفن های هوشمند، نسل دوم این قلم ها تولید شده است که می‌تواند تجربه بسیار بهتری نسبت به نسل اول در بین طبقه کارگر بالاتر ارائه دهد.
قلم هوشمند HUAWEI M-Pencil (نسل دوم) را می‌توان به عنوان یکی از پیشرفته ترین قلم های موبایل برای دستگاه های هوشمند در نظر گرفت که از یک سو با ویژگی های کاربردی و طراحی بالا و کیفیت ساخت انتخابی ایده آل است. Al Paine برای برنامه های مرتبط است.

طراحی و ساخت

هواوی برای ساخت این قلم از یک نوک شفاف استفاده کرده است که جلوه زیبایی به آن بخشیده است. علاوه بر این، سری Pen Pen با یک جلد پلاتینی طراحی شده است تا احساس نوشتن به طور طبیعی و کشیدن یک قلم واقعی را به کاربر منتقل کند.
از سوی دیگر، طراحی بدنه شش ضلعی برای ارائه بهتر گرفتن قلم و تجربه استفاده بهتر شده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که هواوی برای بدنه در نظر گرفته است، در کنار پوشش نقره ای این قلم، ساختار مات و ضد اثر انگشت است که نیازی به تمیزکردن مداوم بدنه قلم را از بین می‌برد و احساس نگه داشتن در دست را افزایش می‌دهد. نزدیک به قلم سنتی جایگزین می‌شود.

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

یکی دیگر از مزایای این قلم این است که هواوی دو نکته قلم اضافی را به بسته قلم به عنوان راهنمایی های اضافی اضافه کرده است که می‌تواند در مواقع مورد نیاز استفاده شود.

تبدیل ایده به طرح

یکی از مشکلات بسیاری از قلم های دیجیتالی که در دستگاه های مختلف استفاده می‌شود این است که تعیین ضخامت خط کشیده شده روی صفحه بدون مراجعه به منوهای نرم افزاری عملاً غیرممکن است. راه حل هواوی برای این مشکل ایجاد حساسیت به فشار در نوک قلم است.

هواوئ M-pencil و ویژگی‌های آن

در این راه حل، نوک قلم M-Pencil نسل دوم می‌تواند 4096 سطح فشار دست را در نوک قلم تشخیص دهد، بنابراین ضخامت خط کشیده شده روی صفحه را تعیین می‌کند. این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد تا طرح دلخواه را درست مانند قلم های سنتی با تنظیم فشار روی نوک قلم پیاده کند.
با استفاده از این ویژگی، کاربرانی که می‌خواهند از قلم برای مواردی مانند نقاشی دیجیتال یا طرح های تخصصی مانند تکنیک های راندو و اسکچ استفاده کنند، احساس می‌کنند روی رایانه لوحی خود روی کاغذ نقاشی می‌کنند.

نکته دیگر در مورد این قلم تأخیر بسیار کم است، بین کشیدن قلم و کشیدن جلوه روی صفحه. هواوی در این حالت تاخیر قلم را به 9 میلی ثانیه افزایش داده است و به طراح اجازه می‌دهد تا لحظه واقعی و نهایی کار خود را روی صفحه مشاهده کند.

علاوه بر موارد فوق، هواوی چندین نرم افزار برای استفاده از ویژگی های قلم در تبلت های خود قرار داده است. همچنین، ویژگی ای مانند Huawei FreeScript به کاربر اجازه می‌دهد تا با قلم تبلت خود کار کند و متن مورد نظر را در هرجای رابط کاربری بنویسد تا نرم افزار موجود در زمینه بتواند آن را به محتوای تایپ شده تبدیل کند.

جمع‌بندی

ویژگی های نسل دوم قلم هوشمند Huawei M-Pencil به گونه ای طراحی شده است که نزدیک ترین تجربه کاربری را به خودکارهای گرافیتی سنتی ایجاد کند. همچنین در ساخت این خودکار از مواد باکیفیتی استفاده شده و بدنه آن با نقره ای با ساختار مات پوشانده شده است.

این قلم سطح بسیار پایینی از حساسیت و تأخیر قلم را در زمان نوشتن و قابلیت تغییر عملکرد با ضربه زدن ملایم به بدن فراهم می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا سرعت کار خود را با قلم افزایش داده و طرح های متنوع تری ایجاد کنند. همچنین شارژ آسان قلم و زمان زیاد شارژ باعث شده است تا کاربران بتوانند در هر شرایطی بدون نگرانی از شارژ قلم به فعالیت خود ادامه دهند.

از حمایت شما جهت مطالعه این مقاله از دی‌جی‌تیپ‌تاپ سپاس گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
X