ساعت هوشمند مجیک واچ ۲ آنر لو رفت

تاکنون شایعات زیادی در مورد ساعت هوشمند مجیک واچ ۲ منتشر شده است که در این اینجا تمام رندرها و پیش بینی ها گرد آوری شده است. بیشتر تصاویر رندرها توسط وب سایت Digital Trends منتشر شده است که این وب سایت نیز ادعا کرده است، شرکت آنر، این تصاویر را در اختیار او نهاده است. جورج ژائو رئیس شرکت آنر در گفت و گویی که با وب سایت digital Trends داشته است، گفته است که برای ساخت این ساعت هوشمند از بهترین امکانات و متخصصان بهره گرفته شده است تا شرکت آنر به عنوان یک برند برای فناوری های پیشرفته مد شناخته شود.

شرکت هوآوی و آنر در بحث تولید ساعت، تاکنون جهش بلندی نداشته اند که گویا با رونمایی از ساعت مجیک واچ ۲ قصد دارند، خود را به جایگاه بالاتری پرتاب کنند. این ساعت یکی از جدیدترین محصولات آنر خواهد بود که احتمالا کاربران را شگفت زده خواهد کرد.

تاکنون تنها تعداد محدودی از ساعت ها از گجت سلامت هواوی پشتیبانی می کنند اما گویا شرکت هواوی قصد دارد این گجت را به اکثر ساعت های خود اضافه کند که تاکنون ۸۵ طرح جدید ساعت برای دریافت قابلیت سلامت هواوی در نظر گرفته شده است که این اتفاق به شدت سرنوشت شرکت هواوی و آنر را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بند ساعت

پیش بینی می شود که بند اصل ساعت، از جنس سیلیکونی باشد اما مطمئنا در زمان کوتاهی پس از رونمایی ساعت، بندهای زیادی در جنس های مختلف وارد بازار خواهند شد. با توجه به رندها متوجه شدیم که بندهای طراحی شده برای ساعت دو مدل هستند که این احتمال وجود دارد، ساعت مجیک واچ ۲ در دو نسخه ی متفاوت از بندها به فروش برسد. البته اگر قرار باشد ساعت مجیک واچ ۲ در دو نسخه به فروش برسد حتما باید تفاوت های دیگری غیر از بند وجود داشته باشد که عمیقا کاربران را تحت تاثیر قرار دهد.

صفحه نمایش

تصاویر رندرها نشان می دهد که صفحه نمایش ساعت مجیک واچ ۲ دایراه ای شکل خواهد بود و قطر آن ۴۶ میلی متر است. همچنین از مرکز ساعت دارای شیب ملایمی به اطراف است که اصطلاحا به آن ساعت منحنی می گویند. شیشه صفحه نمایش بسیار محکم است. صفحه نمایش لمسی ساعت، کار را بسیار آسان کرده است چرا که تنها با لمس برنامه ها به اطلاعت زیادی دست خواهید یافت. سرعت عملکرد نیز احتمالا بسیار بالا خواهد بود.

با توجه به تصاویر می بینیم که دکمه هایی در اطراف ساعت وجود دارد که یکی از آن ها پرتاب نام دارد. به وسیله ی دکمه ی پرتاب به انواع برنامه های دسترسی پیدا می کنیم. انواع زیادی از برنامه ها احتمالا در گوشی وجود دارد مانند گجت سلامت کاربر که میزان ضربان قلب کاربر را اندازه گیری می کند. پیش بینی می شود از سیستم عامل Liteos در تولید ساعت مجیک واچ ۲ استفاده خواهد شد، همانطور که در ساعت GT از این سیستم عامل استفاده شد.

شایعات زیادی در مورد زمان انتشار ساعت مجیک واچ ۲ وجود دارد که رفته رفته به برخی از آن ها می توان اطمینان بیشتری کرد. موثق ترین منبع، زمان ۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ را برای رونمایی ساعت مجیک واچ ۲ اعلام کرده است که البته صدق و یا کذب بودن آن هنوز از طریق شرکت هواوی و آنر اعلام نشده است.