گیک بنچ مشخصات گلکسی M21 را فاش کرد

در سال ۲۰۱۹ ، شرکت سامسونگ تعدادی گوشی هوشمند را راه اندازی کرد و در بین این ها، تلفن های سری جدید تازه تاسیس M کاملاً محبوب شدند.

شرکت سامسونگ در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ گوشی گلکسی M20 را رونمایی کرد. به تازگی شایعاتی منتشر شده است که از ورود گوشی گلکسی M21 خبر می دهد. گلکسی M21 احتمالا گوشی هوشمند آینده شرکت سامسونگ در بخش میان رده خواهد بود که در سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد شد. احتمالا گلکسی M21 جانشین گوشی های هوشمند گلکسی M20 خواهد بود. گوشی گلکسی M21 با شماره SM-M21F ثبت شده است که مطابق با بانک اطلاعاتی بنچمارک از چیپست اگزینوس ۹۶۱۱ پشتیبانی می کند. این همان پردازنده ای است که شرکت سامسونگ در سال ۲۰۱۹ برای گوشی گلکسی M30s خود از آن استفاده کرد و همچنین گفته می شود که گلکسی M31 را به همان چیپست مجهز کرده است. گلکسی M20 از پردازنده ی اگزینوس ۷۹۰۴ بهره برده است.

گلکسی M21

با توجه به چیپست  تعریف شده و گوشی گلکسی M20، انتظار می رود که گلکسی M21 روی اندروید ۱۰ اجرا شود، با این حال فعلا مطمئن نیستیم. طبق لیستی که گیک بنچ منتشر کرده است، گوشی سامسونگ گلکسی M21 در تست تک هسته ای ۳۴۸ امتیاز و در تست چند هسته ای ۲۲۶۵ امتیاز را به دست آورده است. این لیست نشان می دهد که گلکسی M21 از یک پردازنده ی ۱٫۷۴ گیگاهرتزی برخوردار است و دارای ۴ گیگابایت رم است.

گیکبنچ بقیه ی مشخصات گوشی گلکسی M21 را فاش نکرده است، اما شایعات حاکی از آن است که این گوشی از یک مجموعه دوگانه یا سه گانه دوربین ها در پشت استفاده می کند که دوربین اصلی احتمالا ۲۴ مگاپیکسلی خواهد بود و درکنار آن یک دوربین ۵ مگاپیکسلی عمق سنج نیز وجود خواهد داشت، تا به الان مطلبی در مورد دوربین سوم گفته نشده است به همین دلیل برخی از منابع کلا وجود دوربین سوم را برای گلکسی M21 رد کرده اند. در کنار مجموعه دوربین ها یک فلاش LED نیز وجود خواهد داشت که عکسبرداری در شب را احتمالا به خوبی پشتیبانی می کند. همچنین شایعه شده است که این گوشی در دو نسخه متفاوت ذخیره سازی با حافظه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی وارد بازار خواهد شد.

گلکسی M21 سامسونگ

در برخی شایعات آمده است که گوشی گلکسی M21 به رنگ های آبی، سیاه و سبز تولید خواهد شد اما قطعیت آن مشخص نیست. شرکت سامسونگ فعلا هیچ سخنی در مورد M21 نگفته است، اما از آنجایی که گوشی گلکسی M20 سال گذشته در ماه ژانویه اعلام شد، انتظار داریم که گلکسی M21 نیز در ماه ژانویه رونمایی شود.

تا به حال هیچ سخنی در مورد قیمت گوشی گلکسی M21 گفته نشده است اما احتمال داده می شود که گلکسی M21 گران تر خواهد بود چرا که مواد اولیه گوشی گران تر شده اند و همچنین قرار دادن اندروید بالاتر و امکانت به روزتر مسلما در قیمت گوشی اثرگذار خواهد بود، با این حال چون گلکسی M21 از میان رده هاست، کاربران زیادی را به سمت خود جلب می کند.