گوشی جدید برند موتورولا با نام موتورولا ریزر
گوشی جدید برند موتورولا با نام موتورولا ریزر

برند موتورولا پس از چند سال سکوت و عدم فعالیت در سال های گذشته قصد دارد تا با محصولاتی همانند موتورولا ریزر دوباره بازار را در دست بگیرد.

برای ارائه اطلاعاتی در رابطه با این محصول اما و اگرهایی وجود دارد که نمونه هایی از آن را می توانیم به احتمال وجود فناوری با نام ۵G بدانیم. این گوشی خوش دست که در سال جاری از آن رونمایی شده است از نظر حافظه می تواند نیازهای موجود را برای شما به انجام برساند و آنها را رفع نماید. در واقع از جمله آنها می توان به کمک گرفتن از یک حافظه ۲۵۶ گیگابایتی اشاره نمود. این حافظه توانایی آن را دارد تا هر اطلاعاتی را در درون خود نگهداری نماید.

مشخصات ظاهری و دوربین گوشی موتورولا ریزر

در حقیقت شاید از نظر ظاهری تمایل زیادی به خرید آن وجود داشته باشد، اما افرادی که سر رشته ای در این زمینه دارند به معنای واقعی می توانند برخی از ضعف های آن را تشخیص دهند. به عنوان مثال می توان به تراشه آن توجه را جلب کرد این تراشه ۷۱۰ کوالکام خواهد بود. در حقیقت دوربینی بر روی آن قرار گرفته است که نهایتاً می تواند کیفیت ۱۶ مگاپیکسلی را برای شما رقم زند.

دوربینی که بر روی این گوشی به صورت اصلی قرار گرفته توانایی ثبت نمودن تصاویر تا حدود ۴۸ مگاپیکسل را دارد. اما شاید دوربین سلفی آن کمی قدرتمند تر از سایر گوی های فعلی بازار باشد این دوربین تا ۲۰ مگاپیکسل کیفیت را در اختیارتان قرار خواهد داد.

با این حال قیمتی که برای این محصول معرفی می شود هزار و پانصد دلار خواهد بود. اما این انتظار می رود که بسیاری از فعالیت های روزانه خود را نمی توانید با آن انجام دهید.

صفحه نمایش اصلی محصول که به نوعی آن را خوش دست نموده در حدود  ۶٫۲ اینچ است. رنگ موجود برای آن در حل حاضر تنها رنگ نقره ای خواهد بود.

آیا امکان ارتقاء حافظه در موتورولا ریزر وجود دارد؟

در حقیقت باید بگوییم که این امکان وجود ندارد. زیرا برای ارتقاء دادن و چنین کارایی نیاز است تا در سریع ترین زمان ممکن از طریق درگاه میکرو این کار صورت پذیرد. متأسفانه درگاه میکرویی وجود ندارد. بنابراین این انتظار هم بیهوده خواهد بود. اما با وجود ۲۵۶ گیگابایت نیازهای اولیه را برطرف خواهد کرد.

زمان احتمال که برای عرضه چنین محصولی انتظار می رود در ماه نوامبر در سال جاری خواهد بود.