گوشی اکسپریا ۱ مارک ۲ بدون شارژ هم کار می کند؟
گوشی اکسپریا ۱ مارک ۲ بدون شارژ هم کار می کند؟

در گوشی اکسپریا ۱ مارک ۲ در صورت به اتمام رسیدن شارژ گوشی انرژی آن از جای دیگری تأمین خواهد شد. بنابراین از این بابت هیچ نگرانی وجود ندارد.

سونی در اکسپریا کولاکی عظیم به پا کرد و تعداد بسیار زیادی از گوشی های خود را به معرض نمایش و عرضه قرار داد. البته از بین آنها برخی ها کمی جدی تر برای طراحی و تغییرات آن ها وقت گذاشته شده است. به عنوان مثال می توان به گوشی اکسپریا ۱ مارک ۲ اشاره نمود. مهم ترین قابلیت چنین گوشی را به ادامه فعالیت حتی بدون شارژ نسبت داده اند که در نوع خود بی نظیر خواهد بود.

مشخصات فنی در اکسپریا ۱ مارک ۲

در ابتدا از بین مشخصات مربوط به این سیستم می توانیم به چیپست اشاره نماییم. چیپست هایی که وجود دارد از نوع  اسنپدراگون ۸۶۵ می باشد. البته در این گوشی دوربین هم حرف اول را می زند. در بررسی ها قدرت مربوط به دوربین بی مانند تعریف می شود. برای سیستم گرافیکی هم بهترین کیفیت در نظر گرفته شده تا بخصوص در زمان بازی های نصب شده کیفیت بالا شما را مجذوب خود نماید.

حافظه تعریف شده برای سونی اکسپریای جدید در حدود هشت گیگابایت می باشد. این میزان از رم می تواند تمامی نیازهای شما را برای ثبت نمودن اطلاعات برطرف نماید.

Game Enhancer چیست؟

در گوشی اکسپریای جدید از برند سونی یکی از اولویت هایی که به آن توجه بسیاری شده در ارتباط با مبحث بازی است.بازی هایی که در این بخش وجود دارد می تواند بهتر از تبلت ها اجرا شوند. زیرا این ویژگی تنها برای گیم تعریف می شود. حتی بازی هایی که مدت زمان طولانی نیاز دارند با توجه به این سیستم امکان اجرا دارند. البته به سیستم اصلی گوشی شما فشار کمتری از نظر مصرف شارژ وارد خواهد شد.

 H.S. Power Control

این قابلیت در گوشی اکسپریا ۱ مارک ۲ این حالت را به وجود می آید که پس از وصل شدن به یک آداپتور امکان شارژ وجود نخواهد داشت. انرژی تنها از طریق اتصال با یو اس بی برقرار می شود. بنابراین اگر از این ویژگی کمک گرفته شود در نهایت گرم شدن باتری اتفاق نخواهد افتاد. بنابراین دستگاه شما با همان وضعیت قبلی خود به بازی ادامه می دهد و اجرا کند نخواهد شد.

 رنگ های اصلی محصول در این برند تنها مشکی و هم چنین رنگ زیبای بنفش خواهد بود. گوشی سونی می تواند با قیمت تعیین شده در بازار ژاپنی ها در دسترس باشد.

برای بازی کردن نمایشگری از نوع اولد را در اختیار دارید که اندازه ی آن ۶.۵ اینچ با کیفیت ۴ کا است. دوربین قدرتمند آن سه سنسور  12 مگاپیکسلی دارد  اما نوع چهارمی از سنسورها هم برای آن تعریف شده که  ToF است.

برای اتصال هم از جدیدترین نوع  جک ۳.۵ میلی‌متری استفاده می شود. باتری تا ۴۰۰۰ میلی آمپرساعت توانایی شارژ دارد.