گلکسی S20 پرچمدار بعدی سامسونگ خواهد بود

حساب کاربری UniverseIce در توییت جدید گفته ی پیشین خود را دوباره تایید کرد. در گذشته گفته شده بود که کمپانی سامسونگ گوشی گلکسی S20 را به عنوان پرچمدار بعدی سامسونگ در سری گوشی های گلکسی S انتخاب کرده است. در واقع گوشی گلکسی اس ۲۰ جای گلکسی اس ۱۱ را خواهد گرفت.

همه می دانیم که هر تغییر نامی حتما دلایلی را در کنار خود دارد، که همین مسئله در تغییر نام گلکسی اس ۱۱ به گلکسی اس ۲۰ نیز رخ خواهد داد.

استیو همر استوفر در حساب کاربری خود در توئیتر، عکسی را به اشتراک گذاشت که به گفته ی وی ارائه جدیدی از دوربین پشت گوشی های سال ۲۰۲۰ سامسونگ است. وی همچنین گفته است که طرحی که در نوامبر از رندرها منتشر شد بر اساس نمونه اولیه بوده است و هم اکنون رندر های خروجی ما را به شکل واقعی گوشی های سامسونگ در سال ۲۰۲۰ نزدیک می کند.

پیش بینی می شود که کمپانی سامسونگ در نظر دارد که در سال ۲۰۲۰ روند گوشی های خود را به طور کلی تغییر دهد و تمایز زیادی را نسبت به مدل های قبلی نشان دهد. در واقع گوشی گلکسی S10 پایان یک دوره ی خاصی از گوشی ها خواهد بود و گلکسی S20 آغاز دوره ی جدیدی از گوشی های سامسونگ خواهد بود.

احتمال می دهیم که سامسونگ بهترین امکانات خود را در سری گلکسی اس ۲۰ به نمایش خواهد گذاشت. در سال ۲۰۲۰ احتمالا ۴ دستگاه توسط سامسونگ رونمایی خواهد شد که با نام های گلکسی S20 ، گلکسی S20 پلاس ، گلکسی S20e و گلکسی S20 5G خواهد بود. احتمالا تمام مدل های ذکر شده از اسنپدراگون ۸۶۵  و پردازنده ی Exynos 990 استفاده خواهند کرد. باتری های استفاده شده در این گوشی ها قدرت بیشتری دارند و همچنین اندازه ی بزرگتری دارند مثلا در گوشی گلکسی S20 پلاس دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهیم بود.

این چهار مدل گوشی احتمالا در ۱۱ فوریه سال ۲۰۲۰ بصورت رسمی معرفی خواهند شد و تا ۱۸ فوریه به صورت رسمی وارد بازار می شوند.

انتظار می رود که گوشی گلکسی اس ۲۰  و گلکسی اس ۲۰ پلاس دارای یک مجموعه دوربین چهارگانه در پنل پشتی باشند که دوربین اصلی آن یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی است و در کنار آن یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی وجود دارد که از روش باینینگ پیکسل ۹ در ۱  برای عکاسی استفاده می کند. به وسیله ی این روش،  از این پس می توانیم عکس هاس فوق العاده داشته باشیم.  یک دوربین تله فوتو با اندازه ای کمتر از ۴۸ مگاپیکسل که می تواند بزرگنمایی نوری ۵ برابر ارائه دهد، قرار دارد. صفحه نمایش سامسونگ در گوشی گلکسی اس ۲۰ به سرعت ۱۲۰ هرتز خواهد رسید.

در اواخر ماه نوامبر گزارش شد که در آینده دوربین های گوشی سامسونگ یک فضای زوم دیجیتال دارند که به کاربران اجازه ی زوم تا ۱۰۰ برابر را می دهد. این ویژگی احتمال در سال ۲۰۲۰ رونمایی شود. این لنز بزرگنمایی احتمالا تنها متعلق به مدل های پلاس باشد.

هنوز بیش از یک ماه زمان لازم است تا سامسونگ بهترین تلفن های بعدی خود را رونمایی کند، در این زمان انتظار داریم شاهد اخبار و شایعات بیشتری در این باره باشیم، با دیجی تیپ تاپ همراه باشید.