گلکسی نوت ۱۰ را در دنیای واقعی ببینید

ما تا کنون رندرهای مختلفی از گلکسی نوت ۱۰ دیده ایم. به تازگی تصاویر جدیدی از پرچمدار جدید سامسونگ، گلکسی نوت ۱۰ لو رفته که حاوی اطلاعات جدیدی از این دستگاه است. در ادامه با ما همراه باشید تا گلکسی نوت ۱۰ را در دنیای واقعی ببینید.

خیرا رندرها و تصاویر بسیاری از پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۱۰ فاش شده است. اکنون تصاویر جدیدی از این گوشی منتشر شده که اطلاعات بسیاری را از آن فاش می کند. سامسونگ گلکسی Note 10 دارای صفحه نمایش امولد بسیار بزرگی است که تقریبا تمام سطح گوشی را پوشش می دهد. حاشیه باریکی تنها در بالا و پایین صفحه وجود داشته و حاشیه ها در قسمت چپ و راست گوشی به علت گرد بودن لبه ها، تقریبا به طور کامل حذف شده اند.

حفره موجود در صفحه نمایش این دو گوشی نیز باز طراحی شده و از حفره های موجود در گوشی های گلکسی S10، گلکسی S10 پلاس و گلکسی S10e کوچکتر است. هنوز اندازه دقیق صفحه نمایش این گوشی فاش نشده؛ با این حال به نظر می رسد این گوشی دارای بهترین نسبت صفحه نمایش به بدنه در میان سایر گوشی های سامسونگ است. اخیرا دو عکس تازه از این پرچمدار سامسونگ در دست کاربران در اینترنت منتشر شده که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

اولین تصویر لو رفته، نمای کاملی از قسمت جلویی گلکسی نوت ۱۰ در اختیار بیننده قرار می دهد. در این تصویر باریکی حاشیه در قسمت بالایی گوشی کاملا مشخص است. همچنین با مشاهده این تصویر می توان دریافت که حفره مخصوص دوربین سلفی این گوشی برخلاف پرچمداران قبلی سامسونگ، در میانه صفحه نمایش قرار گرفته است.

تصویر دوم نیز نمایی از قسمت جلویی را نشان می دهد؛ با این حال بخش هایی از صفحه نمایش به دلیل فاش نشدن محتوای چت کاربر، مخفی شده است. با این همه این تصویر نیز گویای اطلاعات دقیقی از این گوشی است.

سامسونگ در تاریخ ۱۶ مرداد در کنفرانسی در نیویورک از گوشی های جدید خود، گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس رسما رونمایی می کند. احتمالا در روز معرفی شاهد آغاز پیش فروش آن ها باشیم. شایعات به عرضه این محصولات سه هفته بعد اشاره می کنند.

نظر شما درباره گلکسی نوت ۱۰ احتمالی چیست؟