گلکسی زد فیلیپ با تصاویری جدید ظاهر شد

در این هفته شاهد رونمایی از پرچمداران جدید شرکت سامسونگ خواهیم بود. تا به حال اطلاعات زیادی در مورد گوشی گلکسی زد فلیپ سامسونگ شنیده ایم که در حال حاضر اخبار جدیدتر و موثق تری منتشر شده است که به آن ها نگاهی می کنیم. جدیدترین خبر در مورد گوشی گلکسی Z Flip ویدئوی مفیدی است که در YouTube منتشر شده است و توسط Max Winesbach که از برنامه نویسان XDA است، شرح داده شده است. XDA یک جامعه برای توسعه نرم افزار های گوشی است که در ۲۰ دسامبر ۲۰۰۲ راه اندازی شد. هم اکنون اعضای آن در مورد تمام نرم افزارهای موبایل صحبت می کنند.

اگر به تصاویر دقت کنید می بینید که گوشی گلکسی زد فلیپ در راستای عرض صفحه نمایش باز و بسته می شود. در پنل پشتی گوشی، نمایشگر دوم خودنمایی می کند. البته احتمال داده می شود که نمایشگر دوم تنها برای کارهای جزئی طراحی شده است مثلا می توانید به وسیله ی آن میزان باتری و زمان را ببینید و اعلان ها را دریافت کنید و برای سایر قابلیت ها باید از نمایشگر اول استفاده کنید. نمایشگر اول با اندازه ی ۶٫۷ اینچی و نسبت تصویر ۹٫۲۲ رونمایی خواهد شد. به هنگام بسته شدن گلکسی زد فلیپ، اندازه ی آن در راستای طول تقریبا به نصف می رسد و البته ضخامت آن نیز دو برابر می شود. در طراحی نمایشگر داخلی، عرض قاب اطراف صفحه نمایش بسیار کم است و همین زیبایی آن را چند برابر کرده است. دوربین سلفی به صورت حفره ای در وسط صفحه نمایش در قسمت بالایی پنل جلویی قرار دارد.

آنچه تاکنون شنیده ایم این است که گوشی گلکسی زد فلیپ قرار است با پردازنده ی کوالکوم سنپدراگون ۸۶۵ پلاس عرضه شود. این گوشی از رم ۸ گیگابایتی با حافظه ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی پشتیبانی می کند. تا به حال تمامی تصاویر لو رفته از این گوشی تنها رنگ مشکی را ارائه داده اند و هنوز مشخص نیست که این گوشی در چه رنگ هایی به بازار عرضه خواهد شد. شرکت سامسونگ کلمه ی سامسونگ را در قسمت زیرین گوشی با رنگی روشن نوشته است. پنل پشتی گوشی به دو قسمت تقسیم می شود که مجموعه ی دوربین ها در قسمت بالایی قرار دارند. مجموعه ی دوربین ها شامل دو دوربین است و در خارج از مستطیل یک فلاش احتمالا LED خودنمایی می کند. دکمه تنظیم ولوم صدا و دکمه ی خاموش در سمت راست گوشی قرار دارند.

در حال حاضر در زمینه گوشی های تاشو رقابت سختی بین شرکت سامسونگ و موتورولا صورت گرفته است که باید منتظر ماند و دید که کدام یکی از این شرکت ها می تواند برنده ی بازار در زمینه ی گوشی های تاشو باشد؟. ما انتظار داریم که گوشی گلکسی Z Flip در رویداد آنپکد ۲۰۲۰ سامسونگ در سه شنبه ۱۱ فوریه ظاهر شود . انتظار می رود که شرکت سامسونگ گوشی گلکسی زد فلیپ را با قیمت پایین تری به بازار عرضه کند. در حال حاضر شرکت موتورولا گوشی تاشو خود را با قیمت ۱۴۹۹ دلار اعلام کرده است.