هواوی پی ۴۰ پرو با دو سنسور زوم معرفی خواهد شد

شرکت هواوی هنوز پرچمداران سال ۲۰۲۰ خود را رونمایی نکرده است. با این حال منابع مختلف تاکنون اطلاعات مختلفی را در مورد این گوشی ها منتشر کرده اند. پی ۴۰ پرو هواوی پرچمدار سال ۲۰۲۰ هواوی محسوب می شود. تاکنون اطلاعات متفاوتی در مورد این گوشی لو رفته است. برخی از این اطلاعات قابل اطمینان و برخی دیگر غیر قابل اطمینان هستند. در جدیدترین اخبار منتشر شده گفته شده است که P40 پرو دارای دو سنسور سونی و دو دوربین زوم است.

به تازگی حساب کاربری RODENT950@ اخبار جدیدی را در مورد دوربین گوشی P40 پرو منتشر کرده است. طبق گزارشات این حساب کاربری ماژول اصلی مجموعه دوربین عقب دارای سنسور سونی IMX700 هگزا دکا بایر است. این سنسور بزرگ با اندازه ی ۱٫۱٫۲۸ اینچ و رزولوشن ۵۲ مگاپیکسلی است. با وجود نام بایر، این سنسور در واقع به جای RGGB معمول از فیلتر رنگ RYYB استفاده می کند.

دوربین سینمایی فوق العاده گسترده ای نیز با وضوح ۴۰ مگاپیکسلی وجود دارد که از فناوری IMX650 سونی استفاده کرده است. اندازه ی این دوربین ۱٫۱٫۵ اینچی است.
علاوه بر دو دوربین نامبرده، ترکیب دو دوربین زوم دیگر در این دستگاه شما را به شگفت خواهد آورد. یک دوربین با بزرگنمایی نوری ۱۰ برابر و یک دوربین معمولی تله فوتو با بزرگنمایی نوری ۳ برابر، که هر کدام از آن ها می توانند تصاویری با کیفیت فوق العاده را ثبت نمایند.

پرچمدار آینده هواوی (پی ۴۰ پرو) همچنین دارای سنسور Time of Flight 3D (TOF) و سنسور دمای رنگ است که به ماژول های دوربین در پشت کمک می کند. به نظر می رسد این ماژول بسیار شبیه به هواوی پی ۴۰ پرو پریمیوم ادیشن است که در اوایل ژانویه شایعه شده بود. دوربین معمولی پی ۴۰ پرو احتمالا دارای بزرگنمایی نوری ۵ برابر باشد. شرکت هواوی در تاریخ ۲۶ مارس به صورت رسمی گوشی P40 را رونمایی خواهد کرد، سپس ما از ترکیب واقعی این محصول مطلع خواهیم شد.

به دلیل ممنوعیت مداوم شرکت هواوی از سوی ایالات متحده، گوشی های هوشمند جدید این شرکت نمی توانند از هیچ برنامه گوگل (از جمله پلی ) استفاده کنند و قابلیت های آن ها در مقابل سایر گوشی های هوشمند محدود می است. هواوی پی ۴۰ پرو به احتمال زیاد همانند هواوی میت ۳۰ پرو رفتار خواهد کرد. با وجود آینده مشکوک برای گوشی های هواوی، ما مشتاقانه منتظر گوشی هوشمند هوآوی پی ۴۰ پرو هستیم. هواوی P30 و P30 پرو در سال ۲۰۱۹ به عنوان گوشی های محبوب سناخته شده اند. لنز این گوشی ها دارای بزرگنمایی نوری ۵ است و با استفاده از بهترین فناوری ها، به ما تصاویری با کیفیت بالا ارائه می دهد.

به احتمال زیاد این گوشی در پاریس معرفی خواهد شد. قیمت گوشی P30 هواوی ۹۱۰ دلار و گوشی P30 پرو ۱۱۴۰ دلار است. ما شنیده ایم که قیمت گوشی هواوی پی ۴۰ به احتمال زیاد تقریبا برابر با پی ۳۰ باشد. همچنین به احتمال زیاد گوشی پی ۴۰ پرو از قیمت پی ۳۰ پرو پیروی خواهد کرد.