هندزفری free buds 3i با پایین ترین قیمت بازار بفروش خواهد رسید!
هندزفری free buds 3i با پایین ترین قیمت بازار بفروش خواهد رسید!

یکی دیگر از هندزفری هایی که در بازار وجود دارد با نام هندزفری free buds 3i با قیمت بسیار پایینی نسبت به سایر انواع آن بفروش می رسد.

امروزه بازار مربوط به این نوع از تکنولوژی ها در حال پیشرفت بوده و روز به روز به آن افزوده خواهد شد. در واقع این مدل از فروش که قیمتی پایین تر هم دارد یک نوع بازار رقابتی ایجاد خواهد کرد. اما همه ی برندها نمی توانند قیمت خود را تا چنین حدی کاهش دهند. در این هندزفری از برند هواوی تمامی تمرکز بر روی حذف کامل همه ی صداهایی قرار داده شده که مانع از دریافت صدای اصلی خواهد شد.

خصوصیات اصلی هندزفری free buds 3i 

تمامی صداهایی که به صورت اضافه وارد می شوند توسط این فناوری از بین خواهند رفت. بنابراین انتظار نداشته باشید که در حین صحبت کردن یا گوش دادن با صداهای مزاحم محیطی به مشکلی بر بخورید. جهت اتصال از بلوتوث نوع ۵٫۱ کمک گرفته می شود. همچنین بهترین چیپست در آن بکار گرفته شده تا در حین استفاده با مشکلی مواجه نشوید.

صداهایی که وجود دارد به صورت کاملا استریو پخش خواهد شد که این صداها عموماً تاخیر را در خود راه نمی دهند حتی اگر تأخیری هم برای آنها وجود داشته باشد نهایتاً ۱۹۰ میلی ثانیه خواهد بود. شاید در ظاهر این هندفری مشابه با مدل های دیگر آن باشد اما در عمل تفاوت ها و حتی جزئیات بیشتری خواهد داشت. این نسخه آخرین به روزرسانی از محصول موردنظر است.

کیفیت صدا خروجی در هندزفری free buds 3i

کیفیتی که برای صدای خروجی از آن تأیید شده با توجه درایورهای داینامیک موجود چند برابر حالت عادی است که در نتیجه صدایی با قدرت بیشتر را به گوش خواهید شنید. میکروفون هایی در بخش های خارجی این محصول وجود دارد تا این صدای قوی هم به بیرون راه یابد. علاوه بر آنها یک میکروفون در بخش داخلی هم وجود دارد که صدا را با وضوح بالاتری به گوش می رساند.

برای تغییرات صدایی موجود باید شما با کمک سنسورهای حساس آن بالا یا پایین بودن صدا را کنترل نمایید. در صورتی که بر روی این حسگرها چند ثانیه نگه دارید هر نوع صدای اضافی از بین خواهد رفت. در هر زمان که هندزفری از گوش شما بیرون آید دیگر نمی توانید صدای موجود را بشنوید زیرا پخش قطع خواهد شد. اما اگر دوباره این اتصال را برقرار نمایید از همان قسمت قطع شده پخش دوباره ادامه پیدا میکند.

مقاومت در برابر ورود آب

شما حتی این امکان را هم دارید که در داخل استخر از این هندفری کمک بگیرید زیرا در برابر کوچکترین قطره از آب هم توانایی برای مقاومت وجود دارد و به هیچ وجه تغییری در عملکرد آن حاصل نمی شود. اگر تنها یکبار شارژ را انجام دهید به مدت سه ساعت و نیم پخش مداوم آن را در اختیار خواهید داشت. اما اگر از کیس مخصوص شارژ کمک بگیرید این قابلیت تا چهارده ساعت و نیم هم ادامه خواهد داشت.

رنگ های اصلی معرفی شده برای این محصول رنگ سفید است که الته در آینده نزدیک به تعداد رنگ های بیشتری وارد بازار می شود. پنجاه درصد کاهش قیمت برای عرضه محصول مذکور فرصت عالی برای خرید یک هندزفری با بهترین امکانات است.