هدفون دور گوشی اپل
هدفون دور گوشی از برند اپل به زودی رونمایی می شود!

روز به روز بر تکنولوژی های به روز دنیا افزوده می شود، یکی از آنها را که شاید تحولی عظیم به دنبال داشته با نام  هدفون دور گوشی می شناسیم.

شاید این هدفون ها از نظر ظاهری تفاوت های زیادی با هدفون های دیگر داشته باشند، اما حقیقتاً کارایی فوق العاده ای دارند. گویا شایعات به واقعیت تبدیل شده و در حال حاضر بلومبرگ به رونمایی از این هدفون توجه دارد. اخباری که این بار کوپرتینویی ها برای تولید آن تلاش نموده اند و نتایج مثبتی هم به دنبال داشته است. 

در گذشته کار طراحی و تولید مربوط به این مدل از هدفون ها بر عهده شرکت معروف بیتس بوده، اما حالا این کار با توجه به موفقیت های بسیار، از سوی اپل پیگیری می شود. اپل این بار خود هدفوت دور گوشی را تولید و عره می کند تا همچنان قدرت برند را حفظ نماید.

تفاوت مهم در تولید هدفون دور گوشی اپل

در بسیاری از شرایط وقتی یک وسیله ای به مرحله تولید می رسد، طراحی اولیه ای برای آن منظور شده است. این طراحی تحت هیچ نوع شرایطی تغییر پیدا نمی کند. اما در هدفون طراحی شده اپل، شما می توانید با هر سلیقه ای که دارید برخی از بخش ها و قطعات ظاهری آن را تغییر دهید. این امکان برای بسیاری از مشتری ها خوشایند است.

طراحی اولیه

در اولین نمونه های این هدفون دو نوع طراحی مدنظر قرار گرفته است. در این دو مدل یکی از آنها گران تر از دیگری خواهد بود. زیرا مواد اولیه آن از چرم بوده و براساس قیمت چرم این قیمت تفاوت هایی دارد. اما مدل دیگر یک نوع عادی از طراحی معمولی تر است که قیمت مناسب تری هم دارد. بنابراین برای هر نوع سلیقه ای این طراحی انجام شده است. 

پدهایی که برای گوش در نظر گرفته شده اند و حتی هدبندها از نوع مغناطیسی بوده و به بدنه اصلی خود اتصال پیدا کرده اند. بنابراین امکان جدا شدن آنها و ضربه به هدفون وجود نخواهد داشت. هدفون هایی که طراحی آنها از نوع ماژولار بوده این امکان را دارد که در سریع ترین زمان ممکن برای اهداف مختلف تغییر شکل بدهند. به عنوان مثال زمانی که شما قصد پیاده روی دارید این کار کمک زیادی می کند.

از مزایای کار با هدفون دور گوشی برند اپل می توان رفع هر نوع نقص در برقراری ارتباط همانند نویز را مثال بزنیم.  همچنین زمانی که شما سیستم خود را فعال می کنید، بدون اتلاف وقت توانایی برقرار نمودن ارتباط وجود داشته و جفت شدن انجام خواهد شد.

اپل پیش از درگیری جهانی با کرونا، قصد عرضه در سال میلادی فعلی را داشت، اما با توجه روند نزولی که برای خرید محصولات وجود دارد، این زمان قابل پیش بینی نیست. اما در اولین فرصت پس از ثبات بازار مربوط به تکنولوژی و فناوری های جهانی این عرضه انجام می شود.

 از ویژگی های بسیار خاص هدفون دور گوشی اپل می توانیم تنظیمات مربوط به پخش را بدانیم. در واقع در ابتدا زمانی که هدفون بر روی گوش قرار دارد به پخش صوت می پردازد، اما پس از برداشته شدن قطع می شود. جالب تر از آن می توان به ادامه پخش صوت اشاره نمود که در سریع ترین زمان از ادامه این صوت بهره خواهید برد.