هدفون بی سیم نوا بادز هواوی در راه است

علائم تجاری ثبت شده جدید توسط هواوی، یک هدفون بی سیم به نام نوابادز (NovaBuds) را نشان می دهد. بدین ترتیت باید بگوییم هدفون مدل هواوی نوابادز و دیگر وسایل جانبی با مارک نوا در راه هستند.

هواوی نوابادز

به گفته منابع IT Home ، کمپانی هواوی درخواست ثبت نام برند جدید لوازم جانبی موبایل را ثبت کرده است. کمپانی هوآوی، تولیدکننده گوشی های هوشمند، درخواست علامت تجاری جدیدی را برای آنچه که به نظر می رسد یک جفت هدفون بلوتوث است، کرده است. این گزارش که اخیرا در وب سایت ها منتشر شده است مربوط به برند فرعی نوا است که زیرمجموعه شرکت هواوی است. این غول چینی در حال حاضر فروش هدفون های بی سیم مدل فری بادز ۳ (Huawei FreeBuds 3) خود را شروع کرده است. هدفون های شرکت هواوی توانسته است در عمق بازار های اروپایی نفوذ کند، این هدفون ها هم اکنون در بازارهای اروپا به فروش می رسند.

Huawei FreeBuds 3

رسانه ها اعلام کرده اند که نوا در آینده احتمالا به عنوان یک برند جداگانه معرفی خواهد شد. برندی که در تولید وسایل جانبی می تواند غولی چینی باشد. نام هوآوی نوابادز در رده هدست در EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) ثبت شده است.

نکته قابل توجه، برنامه علامت تجاری هواوی نوابادز شامل برچسب های خاصی مانند هدست تقویت شده بازی واقعیت مجازی، هدست تلفن همراه، هدست داخل گوش و موارد دیگر است.

در حال حاضر، درخواست مارک تجاری هنوز در دست بررسی است و انتظار می رود که نوابادز واقعاً هندزفری های بی سیم از غول فناوری چینی باشد. متأسفانه در حال حاضر اطلاعات تکمیلی ناشناخته است و جزئیات دقیق مانند طراحی و مشخصات آن آشکار نشده است. ما باید منتظر یک خبر رسمی از شرکت هواوی باشیم تا ببینیم آیا ورود هدفون های برند نوا برای جذب بازار گوشی ها ی بی سیم جذاب است یا نه ؟ در حال حاضر، کمپانی اپل با سری اپل ایرپادها (AirPods) خود در صدر گروه هندزفری های بی سیم قرار دارد، بنابراین باید دید که مارک تجاری نوابادز آیا می تواند رقیب ایرپادز ها باشد یا نه ؟

از این پس شرکت اپل نیز برای آن که بتواند بازار را در دست خود بگیرد باید مدل دیگری از ایرپاد ها را به نمایش بگذارد چرا که ممکن است کمپانی هواوی جایگاه اپل در هدست های بی سیم را بگیرد.

جالب است که، ما قبلاً گزارشی را منتشر کردیم که زیر برند نوا ممکن است از هواوی به یک شرکت مستقل تبدیل شود. برند نوا شامل سری محبوب گوشی های هوشمند نوا و در آینده هدفون های بی سیم، ساعت های هوشمند و موارد دیگر می شود. بنابراین، برند نوابادز هوآوی همچنین می تواند یکی از اولین محصولات نوا باشد که پس از دستیابی به استقلال عملیاتی، عرضه شود. شاید کمپانی هواوی اطلاعات مربوط به محصول را تا نمایشگاه بعدی حفظ کند. بنابراین ، اعلام نوا ارزش انتظار تا CES در سال ۲۰۲۰ را دارد، که از ۷ تا ۱۰ ژانویه در لاس وگاس یا MWC در بارسلونا برگزار می شود.

CES یک نمایشگاه تجاری سالانه است که توسط انجمن فناوری مصرف کننده برگزار می شود. این رویداد در ماه ژانویه در مرکز همایش های لاس وگاس در شهر لاس وگاس ایالت نوادا برگزار شد ، این رویداد به طور معمول میزبان ارائه محصولات و فناوری های جدید در صنعت الکترونیک مصرفی است و یکی از مهمترین رویدادها در حوزه فناوری و تکنولوژی است.