نمایشگر 120 هرتزی در گلکسی نوت 20
نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در گلکسی نوت ۲۰

در حال حاضر با وجود شیوع بیماری کرونا تلاش ها بر این است تا سرمایه داران با تولید گوشی های جدید بازار را به سمت خود بکشانند. به همین دلیل نمایشگر ۱۲۰ هرتزی با نام گلکسی نوت ۲۰ تولید می شود.

یکی از جدیدترین و خاص ترین گوشی های مربوط به برند گلکسی که هم اکنون برای تولید آن در تلاش هستند و چند ماه دیگر هم از آن رونمایی می شود به نمایشگر ۱۲۰ هرتزی اشاره دارد. این نمایشگر مخصوص برند گلکسی از سامسونگ بوده و با نام نوت ۲۰ وارد بازار خواهد شد. بنابراین می توانیم منتظر یک سورپرایز باشیم.

مشخصات اصلی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۲۰

در توییت منتشر شده دو نوع گوشی را از بسیاری جهات با یکدیگر بررسی نموده و مقایسه کردند که یکی از آنها گلکسی نوت ۲۰ می باشد. صفحه اصلی که برای نمایشگر اصلی آن وجود دارد از نظر اندازه ۶٫۴۲ اینچ و از نظر میزان وضوح عدد ۱۰۸۰ × ۲۳۴۵ را نشان می دهد. اگر تراکم پیکسلی آن را بررسی کنیم به عدد ۴۰۱ پیکسل برای هریک اینچ آن می رسیم. از نظر نسبت تصویری که وجود دارد ۱۹:۹ عدد تعیین شده آن است.

بزرگ ترین تغییر در گلکسی نوت ۲۰ در چیست؟

بزرگ ترین تفاوت و تغییری که می توانیم برای این محصول در نظر داشته باشیم به تغییرات مربوط به تصویر با اندازه ۱۲۰ هرتز باز می گردد. یعنی میزان رفرش آن این عدد را نمایش می دهد. نمایشگری که با این میزان توانایی در حال نمایش باشد LTPO بوده که حتی میزان مصرف هم با آن پایین می آید. بنابراین مصرف شارژ باتری شما بسیار کمتر از قبل خواهد شد. ذخیره باتری در کنترل هزینه ها و طول عمر آن مؤثر واقع می شود. 

ویژگی های فنی صفحه نمایش

نوع دیگری از گوشی گلکسی نوت وجود دارد که از آن با نام گلکسی نوت ۲۰ پلاس یاد می کنند. اما در این محصول باید اشاره کنیم که صفحه نمایش شما کمی بزرگ تر می شود که به  ۶.۸۷ خواهد رسید. همچنین کیفیت و وضوح نهایی آن ۱۴۴۴ × ۳۰۹۶ پیکسل است. از نظر تراکم پیکسل نسبت به نسل قبل خود ارتقاء پیدا کرده و تصویر بهتری با ۴۹۷ پیکسل در هر اینچ را نشان می دهد.

علاوه بر این محصولات یاد شده می توانیم در برند سامسونگ به یک سری از تولیدات دیگر هم توجه نماییم که از جمله آنها نسخه اولترا می باشد. شاید چشم های زیادی انتظار اولترا را می کشند اما باید گفت که در حال حاضر برنامه ای برای آن وجود ندارد.