می 10 پرو با کمک دوربین سلفی خود قلب بازار را در دست می گیرد!
می ۱۰ پرو با کمک دوربین سلفی خود قلب بازار را در دست می گیرد!

در بین انواع گوشی هایی که وجود دارند برخی از آنها هستند که در اولویت بیشتری قرار می گیرند از نمونه آنها می توانیم به دوربین سلفی گوشی موبایل شیائومی می ۱۰ پرو اشاره نماییم. در ادامه برای بررسی دوربین سلفی این گوشی از شرکت شیائومی با دیجی تیپ تاپ همراه باشید.

این دوربین مربوطه به گوشی قدرتمندی که از آن یاد می کنیم توانایی آن را دارد تا با فعالیت خود امتیازهای ویژه ای را نیز به دست آورد. به عنوان مثال می توانیم به کسب نمودن یک امتیاز بسیار ویژه ۸۳ از طریق DxOMark توجه داشته باشیم. این امتیاز می تواند نشان دهنده ایده آل بودن عملکرد این سیستم باشد. بنابراین باید بررسی های خود را حول گوشی شیائومی دقیق تر انجام داد.

دوربین سلفی می ۱۰ پرو په خصوصیاتی دارد؟

از عمده خصوصیاتی که برای این گوشی در نظر گرفته اند کیفیت بالای مربوط به ثبت تصاویر عکاسی و علاوه بر آن ثبت نمودن فیلم هم نیز می باشد. بنابراین در هر دو رده توانایی آن را دارد تا کیفیت فوق العاده ای به شما القا نماید. می ۱۰ پرو در واقع مربوط به نام یک گوشی می شود این گوشی برند شیائومی را در بر می گیرد. 

امتیازات کسب شده برای دوربین شیائومی می ۱۰ پرو

در واقع این نکته حائز اهمیت است که دوربین مربوط به ثبت عکس آن امتیاز بالای ۸۴ را به دست آورده و همچنین پس از آن دوربین فیلمبرداری موجود هم پس از طی کردن انواع پارامترها و بررسی های موجود به عدد ۸۱ رسیده است که عدد بسیار خوبی خواهد بود.

خصوصیات اصلی بررسی شده در شیائومی

آنچه که بیشتر مورد اهمیت قرار دارد به دوربین ها باز می گردد. این دوربین ها برای انواع مختلفی از موقعیت ها بررسی شده اند تا در نهایت بتوانند یکی از آنها را نیز به اثبات برسانند. مشخصات اصلی مربوط به دوربین را که در پنل قرار دارد، به عنوان یک دوربین اصلی مورد حمایت قرار می گیرد بر روی ۱۰۸ مگاپیکسلی قرار داده اند. یعنی این دوربین توانایی آن را دارد تا با چنین کیفیتی تصاویر را ثبت نماید.

پس از آن می توانیم لنزهای دیگری را هم مورد بررسی قرار دهیم که در بین آنها دوربین های فوق عریض، همچنین دوربین مربوط به تله فوتو از نوع دوگانه در اولویت قرار می گیرد. دوربین سلفی کاربردی در شیائومی کیفیت ثبت تصویر با ۲۰ مگاپیکسل را دارد.  

 تفاوت بسیار زیادی در عکس نهایی ثبت شده از چهره ی شما وجود دارد که در حقیقت چهره با حالت بسیار شفاف تری وجود دارد. همچنین تضاد موجود هم می تواند بسیار قابل لمس تر باشد. شرایط برای هر نوع تصویری از طریق این گوشی امکان پذیر خواهد بود.

 ضعف موجود در دوربین می ۱۰ پرو

شاید یکی از دلایل کم شدن نمره اصلی برای این دوربین را به تغییر در وضعیت چهره در زمان تغییر نور محیط نسبت داده اند. یعنی زمانی که نور کم یا زیاد شود توانایی دوربین هم تغییر خواهد کرد. چهره را شما می توانید تشخیص دهید اما پس از آن تغییرات رنگی بر روی صورت او مشاهده خواهید کرد که قابل برطرف شدن نیستند. هرچه نور محیط کمتر باشد چهره به قرمزی می زند.