فیلتر رنگی که در پلاس 8 پرو می تواند اجسام را تشخیص دهد!
فیلتر رنگی که در پلاس ۸ پرو می تواند اجسام را تشخیص دهد!

 یکی از مهم ترین حقایقی که در رابطه با دوربین فیلتر رنگی پلاس ۸ پرو وجود دارد در خصوص تشخیص دادن اجسام خواهد بود.

حقایقی در خصوص دوربین موردنظر ما نشان می دهد که به نوعی مشابه با اشعه رادیوگرافی عمل می کند و بسیاری از چیزهایی که در زیر پوست دیده می شوند را در زیر اجسام به ما نشان می دهد. حتی توانایی آن را دارد تا جزئیات متنوعی را از یک جسم نشان دهد.  این ویژگی از طریق دوربین پشتی در گوشی محقق شده است. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری از آن را ارائه دهیم.

این کیفیت دوربین شما را در دیدن آنچه که نمی بینید بخصوص در رابطه با رنگ های مشکی یا موادی کع حالت مشکی و مات دارند کمک کننده خواهد بود.

دوربین فیلتر وان پلاس ۸ پرو در چه مواردی کاربرد دارد؟

شاید در ابتدای دیدن تیتر مربوطه به این خبر اینطور برداشت کرده باشید که شما همه ی وسایل را با دوربین خواهید دید. در حالی که این باور کاملاً ناصحیح است. شما می توانید تنها موادی را ببینید که از رنگ مشکی پیروی می کنند اما جنس آنها از نوع پلاستیک به همراه یک ضخامت باریکی از رنگ است. یعنی حتی اگر ضخامت کمی بیشتر شود احتمال دیدن آن کم خواهد شد.

 اولین تمرین ها با دوربین وان پلاس ۸ پرو

این فیلتر رنگی میتواند ویژگی های جذابی را در اختیار شما قرار دهد و به نوعی به عنوان یک سرگرمی به شمار خواهد رفت. یکی از کارایی هایی که دارد در ارتباط با کنسول های بازی خواهند بود. به عنوان مثال یکی از آنها نینتندو سوئیچ بوده که در شرایط فعلی می توانید داخل آن را ببینید. تست دیگر بر روی یک پیراهن مشکی انجام شد.

پایه اصلی برای این عملکرد هنوز هم به صورت رسمی مشخص نیست اما به احتمال بسیار زیاد از حسگرهایی استفاده نمودند که به صورت فروسرخ عمل خواهد کرد.

تابشی که مربوط به این طیف باشد چیزهایی را به ما نشان می دهد که با چشم قابل دیدن نیستند. حتی عینک هایی برای این منظور طراحی شده اند که با قرارداد ب روی چشم چیزهایی که نمی توانید را به راحتی مشاهده می کنید.  

 علاوه بر تجهیزات موجود دوربین ها هم به این کار کمک کرده اند. به عنوان مثال اگر این قابلیت در سطح پیشرفته تری به دوربین ها افزوده شود کارایی همان عینک ها را دارند. عینک هایی که می توانند در بین دود غلیظ راه را به شما نشان دهند. باید تلاش شود تا گستردگی بهره بردن از این تکنولوژی های به نسبت گذشته بیشتر و بهتر شود.

اما دیده شدن جزئیات یا دیدن برخی از چیزهایی که نباید دیده شود می تواند حریم خصوصی و امنیت را زیر سؤال برد. بنابراین باید به نحوه ی استفاده از آن و قوانین موجود هم پرداخته شود. از بین بردن حقوق شهروندی جزای سنگینی دارد.

پیش از چنین دوربینی، دوربین های دیگری هم با عملکردهای تقریباً مشابه وجود داشته اند که از جمله ی آنها به دوربین از نوع فیلمبرداری مربوط به سونی می توانیم اشاره داشته باشیم.