فروش بیش از ۱۰ میلیون گوشی شیائومی ردمی نوت ۸

گزارش ها حاکی از آن است که شرکت شیائومی توانسته است تنها در سه ماه ۱۰ میلیون گوشی تلفن همراه ردمی نوت ۸ را به فروش برساند.

شیائومی رسماً از تاریخ ۲۹ آگوست بصورت رسمی از سری گوشی های موبایل ردمی نوت ۸ رونمایی کرد. دو گوشی ردمی نوت ۸ , ردمی نوت ۸ پرو تقریبا بلافاصله وارد بازار شدند و فقط سه ماه بعد از ورود به بازار توانسته اند ۱۰ میلیون خریدار را به سوی خود جذب کنند.

شرکت شیائومی برای تجلیل از موفقیت های برجسته خود ، گوشی ردمی نوت ۸ را برای متقاضیان در وب سایت خود با تخفیف قرار داده است. اما این نوع از تخفیف تنها شامل گوشی ردمی نوت ۸ با حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی و با رم ۶ گیگابایت است و تنها در کشور چین ارائه میشود.

در مقایسه ای که بین فروش گوشی ردمی نوت ۷ با ردمی نوت ۸ صورت میگیرد میتوان ردمی نوت ۸ را یک رکورد به حساب آورد چرا که این میزان از فروش در ردمی نوت ۷ زمان بیشتری را به خود اختصاص داد و در واقع گوشی شیائومی نوت ۸ ۳۰ روز زودتر از ردمی نوت ۷ توانست میزان فروش بالایی را به دست آورد.

شیائومی نوت 8
شیائومی نوت ۸

همچنین شرکت شیائومی پیش بینی کرده است که روزانه و به مدت سه ماه حدود ۱۱۰ هزار دستگاه را به فروش میرساند.

شرکت شیائومی اعلام کرده است که فردا در طی اعلامیه ای تمرکز خود را مبنی بر گوشی ردمی K30 قرار خواهد داد .

ما انتظار داریم که اولین دستگاه ۵G با برند شیائومی همراه با صفحه نمایشی کامل و طراحی دارای حفره در صفحه نمایش و به همراه دوربین های دوتایی باشد. همچنین احتما میرود که در گوشی های ردمی K30 ، ردمی K30 پرو علاوه بر امکانات یاد شده از قابلیت شارژ سریع نیز بتوانیم استفاده کنیم.