عرضه نسخه ۵G گوشی ریزر ۲۰۱۹ موتورولا در ۶ فوریه

شرکت موتورولا در حال حاضر تمام توان خود را بر روی تولید سری گوشی های تاشو ریزر ۲۰۱۹ با قابلیت ۵G متمرکز کرده است. سری گوشی های تاشو موتورولا ریزر ۲۰۱۹ از چیپست بی نظیر اسنپدراگون ۷۱۰ بهره برده اند که طبق اخبار جدیدی که در دست داریم قرار است یک شرکت زیرمجموعه موبایلی، نسخه ۵G این سری گوشی ها را رونمایی کند. ۵G شبکه داده های نسل بعدی است که برای ما سرعت فوق العاده ای را ایجاد کرده و دنیایی از فعالیت هایی را که قبلا در تلفن های ما امکان پذیر نبود، باز کرده است.

تا به حال دو شرکت هواوی و سامسونگ در تولید گوشی های تاشو پیش قدم شده اند که در سال گذشته شرکت موتورولا نیز به آن ها پیوست. دستگاه های گلکسی فولد سامسونگ و هواوی میت ایکس به دنبال صفحه نمایشی تمام صفحه هستند، بدین منظور که حاشیه نداشته باشند، حال تصور کنید این گوشی ها از قابلیت ۵G نیز بهره ببرند، بسیارهیجان انگیز و جالب خواهند بود.

شرکت موتورولا در سری گوشی های ریزر ۲۰۱۹ از نظر فنی، از دو قابلیت شگفت انگیز استفاده کرده است: قابلیت اتصال به شبکه ۵G و دو عدد صفحه نمایش. گوشی تاشو موتورولا ریزر می تواند یک برداشت جدید در دنیای تکنولوژی باشد. برخلاف دیگر دستگاه های تاشو، طرح های ریزر شرکت موتورولا در بسته بندی بسیار کوچک تری قرار می گیرند و بسیار ساده تر به نظر می رسند.

پیش بینی می شود که نسخه ۵G سری گوشی های ریزر ۲۰۱۹ دارای دو صفحه نمایش باشند همچون نسخه های قبلی، که در واقع یک صفحه نمایش در بیرون و یک صفحه نمایش در داخل گوشی وجود دارد که صفحه نمایش داخلی بزرگتر است. با توجه به شایعاتی که تاکنون شنیده ایم، شرکت موتورولا قصد دارد در سری جدید گوشی های تاشو، به صفحه نمایش بیرونی یک پد ردیابی اضافه کند که احتمالا از دستیار گوگل استفاده خواهد کرد. از آن جا که صفحه نمایش داخلی در واقع می تواند تقریبا به اندازه ۷ یا ۸ اینچ باشد، استفاده از برنامه های اندروید راحت تر خواهد بود.

در اخباری که به تازگی منتشر شده است، گفته شده است که رونمایی از نسخه ۵G سری گوشی های تاشوموتورولا ریزر ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاه بین المللی ووهان در شهر ووهان برگزار می شود که البته مدت ها پیش احتمال داده شده بود که رونمایی در شهر ووهان صورت بگیرد چرا که دیگر سری گوشی های ریزر ۲۰۱۹ موتورولا در همان شهر در کارخانه لنووو تولید شده بودند.

در حال حاضر به نظر می رسد که نسخه ۵G سری گوشی های تاشو موتورولا ریزر ۲۰۱۹ تنها در ایالات متحده در تاریخ ۶ فوریه عرضه خواهد شد و هیچ گونه خبری در مورد انتشار در سایر نقاط جهان فعلا وجود ندارد.