شیائومی در حال تولید هدفونی جدید به نام می ترو وایرلس ۲ است

طبق گزارش هایی که تا کنون به دست ما رسیده است، شرکت شیائومی مشغول راه اندازی یک جفت هدفون بی سیم بود که این مسئله امروز به صورت قطعی تایید شد. هدفون های بی سیم شیائومی می ترو وایرلس ۲ امروز در کنسرسیوم پاور وایرلس مشاهده شده اند. این گواهینامه نه تنها برخی از مشخصات اصلی هدفون های TWS آینده را نشان می دهد، بلکه به ما نمای کلی از طراحی آن نیز ارائه می کند. فناوری TWS چیست؟ به فناوری اطلاق می شود که به شما امکان می دهد دو وسیله صوتی را از طریق بلوتوث جفت کنید که در اینجا به هدفون های بی سیم اشاره دارد.

همانطور که در صفحه محصول WPC مشاهده می شود، هدفون های بی سیم شیائومی می ترو وایرلس ۲ این گواهینامه را در ۲ مارس ۲۰۲۰ دریافت کرده اند. گرچه شرکت شیائومی تا به حال بیانیه رسمی در مورد راه اندازی این هدفون ها ارائه نداده است، اما با اطمینان می توانیم با توجه به گواهینامه بگوییم که در آینده ای نزدیک این هدفون ها را خواهیم دید. این گواهینامه نشان می دهد که هدفون های بی سیم شیائومی می ترو وایرلس ۲ تا به الان در رنگ سفید برای ما مشخص شده اند. سبک ساخت این هدفون ها تقریبا شبیه به هدفون های اپل است که علاوه بر گوشی، پایه هایی بلند نیز دارند. شیائومی گویا دوست ندارد که تنها در طرح باقی بماند چرا که هدفون های بی سیم این شرکت در گذشته از نظر طرح همانند هدفون های شرکت سامسونگ بودند. بدنه ی هدفون می تواند از شارژ بی سیم پشتیبانی کند اما به دلیل سرعت محدود ۲٫۵ واتی به نظر نمی آید که خیلی کارایی داشته باشد.

بیش از این اطلاعاتی در دسترس نیست. باید دید که این دستگاه با چه نسخه ای از بلوتوث سازگاری خواهد داشت. یکی از مباحثی که به شدت کاربران را به وجد آورده این است که این شرکت در تلاش است تا نوعی از گوشی را به بازار عرضه کند تا بتواند یک منبع شارژ برای فون های بی سیم شارژی باشد. این که این مطالب چقدر باهم ارتباط دارند موضوعی است که ما نیز به شدت در پی آن هستیم اما تا به حال شیائومی درباره ی آن سخنی نگفته است. با توجه به این که بدنه ی هدفون ها شارژ را با ولتاژ بسیار پایینی (۲٫۵ وات) ارائه می کند می تواند دلیل آن اختراع جدید شرکت شیائومی باشد. هدفون های قبلی شیائومی تا مرز ۱۲ ساعت کار را رد کرده اند که انتظار می رود در این هدفون جدید رکورد میزان ساعت کار شکسته شود و بتوانیم ساعت های طولانی تری از این دستگاه استفاده کنیم. یکی از مسائل مهم میزان فاصله ی هدفون با دستگاه بلوتوثی است که انتظار داریم در این هدفون ها افزایش یابد. برخی از منابع گفته اند که این گوشی تا کمتر از دو ماه دیگر به بازار خواهد آمد.