سامسونگ گوشی های خانواده گلکسی S20 و Z فلیپ را به صورت رسمی رونمایی کرد

شرکت سامسونگ لحظاتی پیش در تاریخ ۲۲ بهمن ماه ۹۸ (۱۱ فوریه ۲۰۲۰) از سری گوشی های پرچمدار جدید خود از خانواده گلکسی اس با نام های گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس و گلکسی S20 اولترا در رویداد آنپکد رونمایی کرد. در این رویداد توضیحات ویژه و تکمیلی در مورد محصولات سامسونگ ارائه شد که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت.

گوشی گلکسی S20 سامسونگ در دو نسخه ی ۴G و ۵G رونمایی شد. نسخه ی ۴G گلکسی S20 با قیمت ۷۹۹ دلار و نسخه ی ۵G با قیمت ۸۹۹ دلار اعلام شد.

گوشی گلکسی S20 پلاس سامسونگ در سه نسخه ی متفاوت رونمایی شد که نسخه ی اول با قابلیت ۴G و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی اعلام شد و نسخه ی دوم با قابلیت ۵G و حافظه ی داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و نسخه ی سوم با قابلیت ۵G و افزایش حافظه ی داخلی به ۵۱۲ گیگابایت رونمایی شد. گویا شرکت سامسونگ قصد دارد با ارائه انواع نسخه ها تمامی کاربران را به سمت خود بکشاند. رده ی قیمتی گوشی های گلکسی S20 پلاس بین ۱۰۰۰ یورو تا ۱۳۰۰ یورو است که به تغییرات رد بازار های خروده فروشی تنها محدوده ی قیمتی برای این گوشی ها مشخص شده است.

گوشی گلکسی S20 اولترا در دو نسخه ی متفاوت از میزان حافظه رونمایی شد. در نسخه ی اول حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی و در نسخه ی دوم حافظه ی ۵۱۲ گیگابایتی داریم. نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت ۱۱۹۹ دلار و نسخه ی ۵۱۲ گیگابایتی با قیمت ۱۳۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

گوشی تاشو شرکت سامسونگ با نام گلکسی Z فلیپ رونمایی شد که این گوشی در تاریخ ۱۴ فوریه در ایالات متحده به بازار عرضه خواهد شد. جالب است بدانید که سامسونگ گوشی گلکسی زد فلیپ را تنها در یک نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی با قابلیت ۴G اعلام کرد. این گوشی در حال حاضر با قیمت ۱۳۰۰ دلار معرفی شده است.

در حال حاضر شرکت سامسونگ اعلام کرده است که پیش سفارش هر سه مدل گوشی با انواع نسخه های آن در انگلستان و قاره اروپا آماده است و کاربران به راحتی می توانند سفارش خود را در سایت های مربوطه ثبت نمایند. زمان ارسال محصولات در کشورهای مختلف متفاوت است و بر حسب سیستم حمل و نقل و توانایی شرکت سامسونگ در برقراری ارتباط با مراکز مربوطه این محصولات در زمان های متفاوتی به دست مشتریان عزیزی خواهد رسید. به عنوان مثال کاربران ساکن در کشور انگلستان از تاریخ ۸ مارس محصولاتی که به صورت پیش سفارش ثبت کرده اند، می توانند دریافت کنند. حال در ایالات متحده این تاریخ از ۲۱ فوریه آغاز می شود. در صورتیکه در آلمان و سایر کشور های اروپایی ارسال محصولات از ۱۳ مارس اتفاق می افتد.

تحویل هر چه سریعتر این محصولات برای کاربران بسیار خوشایند است خصوصا کاربرانی که پیش از رونمایی در رویداد آنپکد گوشی های خانواده گلکسی S20 را سفارش داده اند می توانند یک هدفون گلکسی بادز پلاس سامسونگ نیز دریافت کنند. کاربران ساکن در ایالات متحده تنها قادر به دریافت نسخه های ۵G سری گوشی های گلکسی S20 هستند و احتمال می دهیم که در برابر این اتفاق ناراحتی هایی از طرف کاربران شکل بگیرد چرا که نسخه های ۴G به مراتب ارزان تر هستند. حال باید دید که شرکت سامسونگ چگونه با این مسئله مواجه خواهد شد؟.