رونمایی وان پلاس از گوشی جدید خود One Plus 7T pro

طبق اعلام سایت رسمی وان پلاس فردا انتظار میرود این برند از پرچم دار جدید خود One Plus 7T pro که نسخه ی ارتقا یافته ای نسبت به نسخه ی پروی سری وان پلاس ۷ است ، رونمایی کند.

البته در این باره نباید انتظار جهش بزرگی نسبت به نسخه ی One Plus 7 pro داشته باشیم ، مطمئنا این ارتقا مانند تکامل نسخه ی ۷T نسبت به وان پلاس ۷ نخواهد بود. این رونمایی طبق انتظار پیش خواهد رفت و بهبود نسبی نسبت به نسخه ی پرو خواهد داشت.

مشتاق ترین طرفداران وان پلاس ۷ تی پرو میتوانند هندی ها باشند ، چون نسخه ی قبلی در آنجا عرضه شده و با استقبال نسبتا خوبی هم همراه بود ، البته بدیهی است ؛ اروپاییها هم منتظر تاریخ عرضه و اعلام قیمت One Plus 7T pro با توجه به مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری آن باشند.در ایالات متحده این گوشی در ۱۸ اکتبر یعنی جمعه ی هفته ی آینده در دسترس خواهد بود و انتطار میرود قیمت مدل پایه ی این گوشی از ۶۰۰ یورو شروع شود.

شایعات موجود درباره ی وان پلاس ۷ تی پرو بیشتر پردازنده ی جدید آن یعنی snapdragon +855 را مورد بحث قرار داده اند. این چیپست در مقایسه با تراشه ی موجود در نسخه ی اصلی (S855) یک اورکلاک کوچک به GPU اضافه میکند و CPU را نیز با یک پردازنده ی کوچک بیشتر قوی تر میکند.

ممکن استOne Plus 7T pro نسبت به وان پلاس پرو از ۱۰۰ میلی آمپر ساعت باتری بیشتر بهره مند شود. ۷T پرو نیز مانند نسخه ی پرو با توجه به نشت هایی که صورت گرفته دارای یک دست انداز جزئی دز پنل پشتی برای قرارگیری دوربین خواهد بود. قابل توجه ترین تغییر باید امکان Warp Charge 30T باشد، این فناوری باعث میشود گوشی های T 23% سریعتر از مدلهای معمولی شارژ ۰ تا ۱۰۰ انجام دهند، این امکان درست است حداکثر سرعت شارژ نسبت به ۷pro را افزایش نمیدهد ، اما با کاهش فشار سرعت متوسط شارژ باتری را افزایش میدهد ، در نتیجه باتری زمان کمتری برای کامل کردن شارژ خود نیاز خواهد داشت.

کسانی که میخواهند وان پلاس ۷ تی پرو را خریداری کنند ، احتمالا مجاز خواهند بود تا ورژن جدیدی از رنگ آبی را نسبت به نسخه ی ۷T تجربه کنند. علاوه بر این از سری T گوشی دیگری نیز با ظاهری کاملا متفاوت با نام One Plus 7T pro McLaren عرضه خواهد شد. بر اساس مشاهده جعبه ی گوشی انتظار داریم مانند فیبر های ویژه ی ۶T ، یک فیبر کربن با نکات برجسته ی نارنجی شاهد باشیم. مهمتر از همه ممکن است وان پلاس فناوری شارژ سریع نسل چهارم خود با قدرت ۶۵W را به همراه وان پلاس ۷تی پرو مک لارن عرضه کند. جهت یاد آوری اولین بار Warp Charge 30 به همراه ۶T McLaren معرفی و رونمایی شد.

طبق معمول نسخه مک لارن گران ترین پرچمدار One Plus با قیمت ۸۵۰ یورو خواهد بود. در مورد گزینه های رنگ ۷T pro انتظار میرود شاهد تفاوت قیمت نباشیم. به نظر شما گوشی جدید وان پلاس چه عملکردی در بازار خواهد داشت؟ ما چیزی در مورد عرضه ی این گوشی در بازارهای اروپا و جهان نشنیده ایم ، بنابراین نمیتوان فعلا شانس زیادی برای آن قائل شد. اما با توجه به دوربین بسیار عالی و اندروید خام نصب بر روی وان پلاس ۷ تی پرو باز هم این گوشی میتواند در فروشگاه شگفتی خلق کند.