خصوصیات گوشی جدید هواوی با نام هواوی P30 پرو نیو ادیشن
خصوصیات گوشی جدید هواوی با نام هواوی P30 پرو نیو ادیشن

هواوی جدید در حال حاضر با یک تغییر خاص وارد بازار شد که بیشتر بر روی رنگ ها و همچنین حافظه ها تمرکز دارد.

این گوشی در سال گذشته به عنوان یکی از بهترین های بازار بوده که در واقع همیشه مورد تأیید تمامی برندهای دیگر هم قرار دارد. برای آنکه بتواند در بازارها بخصوص یک بازار از نوع اروپایی تمامی تلاش خود را انجام دهد و در نتیجه رتبه خوبی را در فروش به دست آورد تغییرات را انجام داد. حالا توانسته تا با تغییرات جدید خود در نام جدید یعنی هواوی P30 پرو نیو ادیشن آنچه که باید را برای خود رقم بزند.

تاریخ تأیید مربوط به هواوی P30 پرو نیو ادیشن

بررسی ها نشان می دهند که این گوشی بسیار خاص موجود از برند هواوی در هفته گذشته توانسته تا تأییدیه را دریافت کند و این تغییرات را رسمی نماید. در نهایت قیمت اصلی به همراه رنگ گوشی هم مورد بررسی و تأیید نهایی قرار گرفت. در حل حاضر در بازار آلمان و همچنین بازارهای دیگر جهانی این گوشی به فروش می رسد.

برنامه های گوگل در گوشی هواوی

در جدیدترین تغییرات مربوط به گوشی هواوی می توانیم انتظار داشته باشیم که ۲۶ اردیبهشت تاریخ نهایی برای عرضه بوده که البته تعیین رنگ ها هم انجام شده است.این رنگ ها می توانند به صورت مشکی، آئورا و در نهایت نقره ای باشد. قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته شده عدد ۸۱۰ دلار را نشان می دهد. 

 حافظه داخلی در هواوی P30 پرو نیو ادیشن

در ابتدا حافظه ای که برای این گوشی تأیید شد عدد ۱۲۸ گیگابایت و همچنین ۵۱۲ گیگابایت را نشان می دهد. اما در حال حاضر تنها یک حافظه قابلیت دسترسی دارد و آن هم همان ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود. رم در این محصول ۸ گیگ خواهد بود. البته شما می توانید از رم های دیگر خارجی هم کمک بگیرید تا میزان حافظه ارتقاء پیدا کند.

مشخصات سخت افزاری گوشی هواوی

در این بین چیپستی که بر روی محصول قرار گرفته از نوع ۹۸۰ خواهد بود، همچنین نمایشگر اصلی آن از نوع اولد با ۶.۴۷ اینچ می باشد. باتری قرار داشته شده توانایی آن را دارد تا شارژ را به میزان ۴۲۰۰ میلی آمپر در خود نگه دارد. البته باید به دوربین فوق حرفه ای آن هم توجه نمودکه با کمک لنزهای خود می تواند یک بزرگنمایی با قابلیت اپتیکال ۵ برابر را پدید آورد.

این گوشی به دلیل آنکه مربوط به شرایط پیش از تحریم آمریکا برای این برند بوده توانایی آن را دارد تا رنامه های گوگل را بر روی آن اجرا نماید اما در گوشی های جدید خود قابلیت استفاده از این برنامه ها به صورت کلی حذف شده است.