جدیدترین شایعات منتشر شده گوشی های سری S11 سامسونگ

همزمان با شماره معکوس برای معرفی گوشی های سری S سامسونگ در ماه فوریه، جدیدترین شایعات در مورد دوربین عقب و اندازه ی گوشی گلکسی S11 منتشر شد.

معمولا در پایان هر سال اخبار شایعات در مورد گوشی های سال بعد داغ می شود، در حال حاضر که در پایان سال و آخرین روزهای ۲۰۱۹ میلادی هستیم، نیز این اتفاق افتاده است و شایعات مختلفی در مورد گوشی های ۲۰۲۰ منتشر میشود. هم اکنون اخبار جدیدی از شایعات در مورد گوشی گلکسی اس ۱۱ سامسونگ انتشار یافته است که در دیجی تیپ تاپ به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. این شایعات بر محوریت دوربین های اصلی پشت دستگاه و ابعاد تلفن های جدید است.

UniverseIce یکی از کاربران توئیتری در مورد محافظ صفحه نمایش گوشی گلکسی S11e ، گلکسی S11 و گلکسی S11 پلاس سامسونگ راهنمایی هایی کرده است. البته به صورت دقیق اندازه ی آن ها عنوان نشده است.

به نظر می رسد که بیشترین اندازه ی صفحه نمایش برای گلکسی اس ۱۱e و اس ۱۱ باشد، در شایعات قبلی نمایشگر گلکسی S11e را تقریبا ۶٫۴ اینچی، گلکسی S11 را تقریبا ۶٫۷ اینچی و گلکسی S11 پلاس را ۶٫۹ اینچی معرفی کردند؛ که البته هنوز این مطلب از سوی شرکت سامسونگ تایید نشده است.

در اخبار جدید شایعات در مورد گوشی گلکسی اس ۱۱ در این هفته، رندر دوربین عقب گلکسی اس ۱۱ پلاس دارای ۴ لنز است. این رندر توسط آنلیکس منتشر شده است. در ماه نوامبر حساب کاربری آنلیکس در توئیتر عکسی از دوربین پشت گلکسی S11 پلاس را منتشر کرد که دارای ۵ لنز بود، که احتمال می دهیم در واقع ان عکس یک نمونه ی اولیه بود و به مراتب نمونه های بعدی دقیق تر خواهند بود. به همین دلیل احتمال می دهیم که نمونه ی دوم به گلکسی اس ۱۱ پلاس نزدیک تر است. البته ما باید همواره این رندر ها را با شک و گمان مشاهده کنیم چرا که تصاویر اصلی هر گز به بیرون درز نمی کنند و این رندر ها تنها بر اساس اطلاعات تهیه کنندگان طراحی می شوند.

دوربین های سامسونگ سری اس ۱۱

حساب کاربری UniverseIce در توئیتر گفته است که گوشی گلکسی S11 یک لنز تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی خواهد داشت که قابلیت بزرگنمایی نوری ۵ برابر خواهد داشت و حتی با نام هابل نیز کد گذاری شده است (اطلاعات جدید از دوربین گوشی اس ۱۱ سامسونگ). در کنار این لنز دوربین اصلی با اندازه ی ۱۰۸ مگاپیکسلی خواهد بود که از فن آوری پیکسل Dinnet در آن استفاده شده است. در نهایت مطمئنا پیشرفتی چشم گیر در عکاسی کم نور خواهیم داشت. سامسونگ همچنین از یک صفحه نمایش با کلاس ۱۲۰ هرتزی استفاده خواهد کرد.

این احتمال وجود دارد که تلفن های آینده تحت الگوی سال ۲۰۱۹ نام های گلکسی S11، گلکسی S11e و گلکسی S11 پلاس را برگزینند. در برخی اخبار آمده است که به افتخار سال ۲۰۲۰ شاید گوشی با نام گلکسی S20 نیز رونمایی شود که البته چون اساس محکمی نداشت فعلا آن را نپذیرفته ایم.

ما احتمال می دهیم که سامسونگ گوشی های خود را در ماه فوریه سال ۲۰۲۰ رونمایی خواهد کرد اما این تنها یک احتمال است و هیچ کس قطعا نمی داند که سامسونگ چه فکری در سر دارد، اما رفته رفته با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۰ و زمان رونمایی گوشی ها مسلما اطلاعات ما نیز دقیق تر خواهد شد و با قاطعیت بیشتری می توانیم در این باره صحبت کنیم.