جدیدترین تصاویر رندری از آیفون 12 پرو خبر می دهند

بیش از شش ماه است که اخبار های متفاوتی در مورد گوشی آیفون 12 در جریان است. هرچه به زمان رونمایی از این گوشی ها نزدیک می شویم، این اخبار ها صحت و سقم بیشتری پیدا می کنند. در حال حاضر اخبار جدیدی در مورد آیفون 12 پرو منتشر شده است. ممکن است رد نهایت ببینیم که برخی از این اخبار نادرست بوده اند. اما با این حال ما را بسیار شگفت زده کرده است. این خبر تصویری از طراحی دستگاه است. ساعتی پیش اطلاعاتی جدید از یک منبع نامشخص به بیرون درز پیدا کرد، که احتمال می دهیم مربوط به گوشی آیفون 12 پرو باشد. بر طبق پیش بینی های قبلی احتمالا این دستگاه در ماه سپتامبر رونمایی خواهد شد.

در تصویر طرحی از آیفون را می بینید، که دارای لبه های تیز و بدون شکاف باشد. به طور کلی، این تصویر برای ما آیپد پرو را یادآوری می کند. همانطور که می بینید، بین صفحه نمایش و بالای دستگاه فضای نسبتاً کافی وجود دارد. به احتمال زیاد سنسور تشخیص چهره در این دستگاه قرار داده می شود. تصویری کوچک همچنین نشان می دهد که شکاف سیم کارت هنوز در سمت راست موجود است. شرکت اپل می تواند شکاف موجود در آیفون 12 را مطابق این نشت از بین ببرد. اگر به گوشی آیفون 11 پرو دقت کنید، می بینید که ضخامت در بعضی از نقاط کاملا یکسان است. در تصویر زیر این نکته با رنگ سبز نشان داده شده است.

این دستگاه همچنین توصیف شده است که دارای کناره های مسطح است که شایعات قبلی را تأیید می کند. در شایعات اخیر گفته شده بود که اندازه ی آیفون 12 پرو از 6.7 اینچی بزرگتر است. بزرگ تر بودن دستگاه می تواند سنسور ها و امکانات جدیدی را به دستگاه اضافه کند. همچنین شنیده ایم که به احتمال زیاد حسگر 3D TOF در هر دو دستگاه آیفون 12 و آیفون 12 پرو وجود خواهد داشت. یکی از منابع گفته است که در مدل پرو احتمالا نمایشگر 120 گیگاهرتزی خواهیم داشت. همچنین رم آن 6 گیگابایت است و از اتصال mmWave 5G پشتیبانی می کند.

گوشی آیفون 11

گوشی آیفون 11 در ماه سپتامبر سال 2019 به بازار عرضه شد. این دستگاه با صفحه نمایش 6.1 اینچی و وضوح تصویر 828*1972 پیکسلی قدرت بالایی در نمایش دارد. گوشی آیفون 11 فاقد شکاف برای کارت حافظه است. سری آیفون 11 دارای 3 مدل است. آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس است.

آیپد پرو

آیپد پرو یکی از قویترین محصولات شرکت اپل است. این آیپد دارای یک دوربین در عقب و یک دوربین در جلو است. این دستگاه فاقد شکاف کارت حافظه است. با این حال حافظه ی داخلی آن تا 1 ترابایت نیز اندازه گیری شده است. برخی از منابع شباهت هایی بین آیپد پرو و آیفون 12 پرو مشاهده کرده اند.

البته، تاکنون هیچ یک از تصاویر به صورت صددرصدی تایید نشده اند. این احتمال وجود دارد که آنها یا توسط دنیای دیجیتال ساخته شده باشد یا براساس اینتل از زنجیره تأمین تهیه شوند. باید منتظر جمع آوری شایعات بیشتر باشیم و ببینیم آیا این اطلاعات تأیید شده در نهایت درست خواهند بود یا خیر.

فاطمه قنبری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *