جدیدترین آپدیت اندرویدی در می نوت 10
جدیدترین آپدیت اندرویدی در می نوت ۱۰

می نوت ۱۰ به عنوان یکی از جدیدترین مدل های گوشی شیائومی با آپدیت خود توانسته تا بهترین عملکرد را در اختیار شما قرار دهد.

در ابتدای تولید این گوشی هوشمند بسیار زیبا و کارا تصورها بر این بود که چرا از آخرین نسخه اندرویدی استفاده نشده است در حالی که آخرین نسخه از آن وجود دارد. این تغییر عجیب همچنان وجود داشت تا جایی که هم اکنون به آخرین اندروید یعنی ۱۰ مجهز شده است. حالا شما هم می توانید هرآنچه که انتظار دارید را توسط این گوشی به عمل تبدیل کنید. دیگر بسیاری از کارها تنها یک رویا یا تصور نیست. 

خصوصیات مربوط به دوربین می نوت ۱۰

برند شیائومی توانست تا در این مدل از گوشی خود یکی از متفاوت ترین عملکردهای گوشی های دنیا را در اختیار گیرد. این تفاوت عمده در بین گوشی ها به سنسوری اشاره دارد که برای دوربین  108 مگاپیکسلی آن تعریف می شود. علاوه بر سنسور قوی معرفی شده دو لنز هم خواهید دید که این دو لنز از نوع تله فوتو و دوربین دیگر آن از نوع اولتراواید خواهد بود. حتی برای افرادی که دوست دارند تا تصاویر ماکرویی را به ثبت رسانند شیائومی می نوت ۱۰ می تواند این تصاویر را به کمک دوربین خود ثبت نماید.

چگونه می توانیم آپدیت جدید اندروید ۱۰ را فعال نماییم؟

آخرین نسخه از اندروید با نام اندروید ۱۰ معروف است. این نسخه ی فعلی از نوع بتا بوده که به صورت آزمایشی بر روی می نوت ۱۰ فعال خواهد بود. بنابراین نسخه ای دیگر هم منتشر خواهد شد. در صورتی که در حین کار با مشکلاتی نظیر باگ روبه رو هستید، نگران نباشید در سریع ترین زمان ممکن برطرف خواهد شد.

متأسفانه نسخه ی موردنظر آزمایشی است و بر روی همه ی گوشی ها فعال نمی شود. تنها برای گوشی هایی قابلیت فعالیت دارد که از نوع گلوبال می نوت ۱۰ باشد.  بنابراین اگر به عنوان یک کاربر در کشوری همانند چین و هند قرار دارید توانایی فعال کردن را ندارید. کدی که برای این به رورزسانی فعال است  MIUI 11.1.1.0.QFDMIXM خواهد بود. حافظه مورد نیاز برای فعال بودن آن ۲٫۶ گیگابایت می باشد.

در جدیدترین آپدیت بسته ای برای امنیت در برابر باگ ها فعال خواهد شد که می تواند از گوشی شما در برابر هر نوع مشکلی محافظت نماید. همچنین با این آپدیت سنسوری که فعال می شود از نوع اثری انگشتی بوده و سریع تر از قبل عمل می کند. یعنی شناسایی از سرعت بهتری انجام می شود.