تعمیر رایگان آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس (Apple Iphone 6S & 6S plus) توسط اپل

کمپانی اپل از زمان راه اندازی تا کنون ، خدمات پس از فروش خوبی نسبت به اجناس خود ارائه داده است و هر گاه محصولات این شرکت به طور گسترده پس از مدت زمان خاصی استفاده ، با یک مشکل رو به رو شده اند ؛ این شرکت در صدد رفع رایگان آن مشکل برآمده است. اکنون در اواخر سال ۲۰۱۹ اپل یکی دیگر از برنامه های رسمی تعمیر خود را اعلام کرده است ، این بار برای کاربران دارای آیفون ۶S یا آیفون ۶ اس پلاس که گوشی آنها روشن نمیشود ؛ اپل قبول کرده است ، مشکل به دلیل وجود بخشی معیوب میباشد که از ابتدا توسط شرکت بر روی دستگاه قرار داده شده و یک اشتباه انسانی است ، مشکل این گوشی ها توسط شرکت به صورت رایگان برطرف خواهد شد.

سخنگوی شرکت Apple میگوید: خرابی برخی از دستگاههای آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس به دلیل وجود یک مولفه ی معیوب است که از ابتدا بر روی گوشی سوار شده و البته این مسئله فقط برای گوشیهایی که در محدوده ی زمانی بین اکتبر ۲۰۱۸ تا آگوست ۲۰۱۹ و با شماره سریالهای معینی تولید شده اند ، وجود دارد.

برای مطمئن شدن از اینکه شما واجد شرایط تعمیر رایگان آیفون خود هستید ، میتوانید با وصل شدن به صفحه ی پشتیبانی سایت اپل شماره سریال گوشی خود را در کادر مربوط تایپ نمایید و ببینید آیا دستگاه شما شامل این طرح میباشد یا خیر. شماره سریال بر روی جعبه ی گوشی و همچنین پشت گوشی قابل مشاهده است. همچنین میتوانید از منوی تنظیمات ios وارد General then About شده و کد IMEI گوشی را در آنجا نیز مشاهده کنید.

برای تعمیر آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس نیز قوانین معمول و رویه ی همیشگی برنامه تعمیر اپل اعمال می شود: شما می توانید دستگاه های واجد شرایط ذکر شده در بالا را به یکی از نمایندگی های رسمی اپل یا یک خرده فروش مجاز اپل ببرید یا آنها را از طریق پست به خود شرکت ارسال کنید. اگر گوشی شما دارای مشکلی غیر از مسائل اعلام شده توسط اپل باشد یا علاوه بر داشتن مسئله ی اعلام شده ، خرابی دیگری نیز داشته باشد، ممکن است اپل هزینه تعمیرات اضافی را از شما دریافت کند.

Apple Iphone 6S & ۶S plus پرچمدار سال ۲۰۱۵ اپل

دیگر نمی توانید آیفون ۶ اس یا آیفون ۶ اس پلاس را مستقیماً از اپل خریداری کنید ، زیرا دیگر چرخه ی تولید آنها توسط اپل منقضی و برچیده شده است. این دو گوشی تلفن هایی هستند که با عنوان پرچمداران سال ۲۰۱۵ آیفون ظاهر شدند و برای اولین بار ۳D Touch و رنگ رز طلایی را برای تلفن های همراه معرفی کردند. علاوه بر این آنها آخرین آیفون هایی هستند که جک هدفون دارند. اکنون آنها به لیست در حال رشد محصولات اپل تحت پوشش یک برنامه تعمیر می پیوندند. در ماه های اخیر ما شاهد پیشنهاد اپل برای ترمیم صفحه های شکسته اپل واچ و صفحه کلیدهای بی پاسخ مک بوک به صورت رایگان بودیم.

به نظر میرسد اپل به جای اینکه مشتری های خود را به سمت تعمیر­کارهای محلی سوق دهد ، میخواهد خود مسئولیت تعمیر دستگاه های ساخت خود را بر عهده بگیرد و البته شایان ذکر است که این شرکت اخیرا در مورد تعمیر صفحه نمایش آیفونهای سال ۲۰۱۹ (آیفون ۱۱) توسط مراجع غیر رسمی هشدار داده است.

در نظر داشته باشید که iPhone ۶S یا iPhone 6S Plus شما تنها دو سال پس از خرید و فعال سازی اولیه توسط این برنامه ، پوشش داده میشوند و اگر زمانی بیش از دو سال از فعال سازی گوشی گذشته باشد ، مشمول این طرح نخواهند بود. ضمنا اگر شما گوشی خود را که شامل این طرح تعمیر رایگان بوده و قبلا با هزینه ی شخصی تعمیر کرده اید ، میتوانید با مراجعه به نمایندگان رسمی اپل تمام هزینه ی تعمیر را به صورت تمام و کمال دریافت کنید.

حامد باقری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *