تصاویر اولیه از گوشی گوگل پیکسل 4a منتشر می شود!
تصاویر اولیه از گوشی گوگل پیکسل ۴a منتشر می شود!

تصاویری از یک مدل گوشی منتشر شده است که با نام پیکسل ۴a از آن یاد شده و بررسی ها حاکی از ساخت این گوشی در کشور دیگری می دهد.

گوگل این بار در کشور ویتنام به ساخت گوشی جدید خود پرداخته است. در حقیقت زمانی که سری جدیدی از محصولات مشاهده می شود می توانیم به راحتی جزئیات آن را دریافت کنیم اما زمانی که تنها تصاویری از محصول انتظار یافته یافتن جزئیات کامل به دلیل عدم رونمایی رسمی کار سختی خواهد بود. این بار گوگل قصد دارد تا خودنمایی در بازار داشته باشد.

تولید گوشی پیکسل ۴a  در ویتنام

شاید در ابتدا بتوان این موضوع را کمی متفاوت دانست که تولید یک گوشی در کشور ویتنامی در حال انجام می باشد. اما این موضوع کاملا حقیقت دارد. گوگل این بار تولید گوشی را در چنین کشوری انجام می دهد که منطقه آن هم   Vinh Phuc  نام دارد. در گذشته تمامی این کارها در تایوان انجام می شدند که حالا به ویتنام راه یافتند. اما اصول طراحی و ساخت آن در رده بالایی گزارش شده است.

 تصاویری ابتدایی از گوشی گوگل

در تصاویری که منتشر شده اند تنها دو رنگ دیده می شود که یکی از آنها به حالت مشکی و دیگری به حالت سفید وجود دارد. خارج از این دو رنگ در نظر گرفته نشده است. هریک از آنها زیبایی خاصی را برای گوشی به همراه دارند. بررسی های اولیه نشان داده اند که گوشی با رنگ سفید کمی بزرگ تر از گوشی با رنگ مشکی خواهد بود. هرکدام از آنها رمزهایی را دارند. البته نوع سفید یک رده از پیکسل ۴a بالاتر می باشد.به همین دلیل نام ایکس ال را هم به آن افزوده اند.

دوربین بکار گرفته شده در محصول در حال حاضر در مدل سفید آن به نوعی بهتر عمل می کند و سه دوربین را در خود دارد. شما می توانید سه نوع از تصویر را در داخل آن مشاهده نمایید. دکمه هایی که بر روی این محصول قرار گرفته به صورت کاملا پلاستیکی هستند. با وجود این دکمه ها حس اصلی یک گوشی خوب را از دست می دهید و به نوعی گوشی معمولی تری را در دستان خود خواهید داشت.

نمایشگر اصلی در پیکسل ۴a

نمایشگری را که برای این محصول در نظر گرفته اند از نظر ابعاد  ۵.۸۱ اینچی خواهد بود و به نوعی فول اچ دی و اولد طراحی شده است. کیفیتی که از تصویر مشاهده می شود بالا می باشد. چیپست در داخل اسنپدراگون از نوع ۷۳۰ بوده و برای حفظ اطلاعات خود می توانید از فضای ذخیره سازی بالا ۱۲۸ گیگ و همچنین رمز اضافه تر هم کمک بگیرید.

در گپ و گفت ها و شایعات اولیه از این محصول انتظار می رود که قیمت اولیه آن عدد ۳۴۹ دلار را نشان دهد. بنابراین باید تا زمان عرضه نهایی صبر داشته باشیم و تحولات را هم در نظر بگیریم.