منوی سایت
خانه / اخبار / تبلت پاناسونیک به ضربه مقاومت پیدا کرده است!
تبلت پاناسونیک به ضربه مقاومت پیدا کرده است!
تیم محتوا 20/06/28

تبلت پاناسونیک به ضربه مقاومت پیدا کرده است!

از دیرباز تاکنون نام پاناسونیک را در وسایل صوتی تصویری بسیاری به چشم دیده و به گوش شنیده این اما این بار تمرکز خود را بر روی طراحی تبلت پاناسونیک مقاوم به هر نوع ضربه قرار داده است.

در واقع زمانی که وسیله ای کوچک و قابل حمل همانند گوشی یا تبلت خریداری می شود باید به این موضوع هم فکر کنیم که این وسیله به هر طریقی می تواند از دست ما بر روی زمین پرت شود یا حتی ضرباتی دیگر به آن وارد آید. برخی از مواقع محافظ هایی که به دور یک محصول می گیریم کارایی لازم را ندارند و در نتیجه آسیب جدی وارد می شود. بنابراین استفاده از تبلت پاناسونیک مقاوم به ضربه بسیار لازم است.

مشخصات ظاهری تبلت پاناسونیک

این تبلت زیبا یک تبلت با نمایشگر ده اینچ خواهد بود. نام تبلت مورد نظر از برند مذکور را Toughbook A3 نهاده اند. البته این نکته را یادآور می شویم که شما هرچقدر از باتری آن استفاده کنید در نهایت به اتمام می رسد اما مزیت آن به قابل تعویض بودنش خواهد بود. بنابراین می توانید از باتری آن بدون استرس و دغدغه بهره لازم را ببرید.

نمایشگری که بر روی آن قرار می گیرد از نوع ال سی دی می باشد. این تبلت پاناسونیک در نمایشگری که دارد معمولاً کیفیت بالایی را ارائه خواهد داد که در حدود ۱،۹۲۰ در ۱،۲۰۰ پیکسل تخمین زده می شود. روشنایی که از نمایشگر به چشم شما بازتاب پیدا خواهد کرد هم معمولاً قابل  قبول است.

انواع اتصالات موجود در تبلت پاناسونیک

در اطراف آن اگر کمی دقت کنید انواعی از دکمه ها را مشاهده خواهید کرد که هریک از آنها کارایی دارند. تعداد کلی دکمه های موجود به ۵ عدد می رسد. علاوه بر این بدنه ای که برای آن تعریف شده است می تواند اتصالات متنوعی را در درون خود داشته باشد که یکی از آنها درگاه اتصال تایپ c خواهد بود.  

در بخش سیم کارت ها شما می توانید همزمان از تعداد دو سیم کارت آن بهره ببرید بنابراین دو سیم کارت را همزمان در یک گوشی خود مدیریت خواهید کرد و به تماس ها و سایر کارهای خود با یک گوشی رسیدگی می کنید.

 مقاومت بالای تبلت در چه چیزهایی خلاصه می شود؟

در حقیقت مقاومت بالایی که به آن اشاره می شود به تنهایی در رابطه با ضربات نیست. علاوه بر دافع بودن هر نوع ضربه ای می تواند به راحتی از ورود حتی کوچک ترین قطره آب و در نهایت خاک هم به آسانی جلوگیری نماید.

 دوربین تبلت پاناسونیک

گزینه ی بعدی که معمولاً در اولویت بررسی قرار خواهد گرفت به دوربین آن اختصاص داده می شود. کیفیت اصلی برای دوربین موجود را در دوربین که سلفی میگیرد ۵ مگاپیکسلی درنظر گرفته اند و در نهایت دوربین پشتی یا دوربین اصلی را ۸ مگا پیکسل می دانند. اما در هر صورت شما توانایی آن را دارید که حتی جزئی ترین اطلاعات همانند بارکدها و … را با چنین دوربینی بررسی نمایید. 

 سیستم سخت افزاری تبلت پاناسونیک

تراشه بکار رفته در این برند پاناسونیک اسنپدراگون ۶۶۰، ۴ بوده که در حافظه های مختلفی همانند ۶۴ گیگابایتی خدمات خود را عرضه می دارند. اما شما می توانید با خرید انواع کارت حافظه میزان استفاده و ذخیره را افزایش هم دهید. متأسفانه تنها ایراد بزرگ این محصول استفاده از اندروید ۹ خواهد بود که البته قابلیت ارتقاء را دارد. 

دیدگاه ها

منوی سایت