تبلت اقتصادی با نام میت پد T8 به زودی عرضه خواهد شد!
تبلت اقتصادی با نام میت پد T8 به زودی عرضه خواهد شد!

هواوی در تکاپوی تهیه و عرضه یکی از جدیدترین تبلت های اقتصادی خود در بازار می باشد که با نام میت پد T8 از آن تعریف می شود. در ادامه به برخی از خصوصیات مهم در خصوص این محصول اشاره خواهیم کرد.

خصوصیات ظاهری میت پد T8

همیشه هر جا که در خصوص اطلاعات ظاهری یک محصول نیاز به توضیحات داریم باید در ابتدا به صفحه نمایش آن اشاره نماییم. این صفحه نمایش کنونی برای تبلت میت پد T8 با ۸ اینچ فضا به صورت ال سی دی تعریف شده است. اما این محصول حاشیه اطراف صفحه نمایش زیادی را در اختیار دارد.

کیفیت اصلی در این نمایشگر ۸۰۰ در ۱۲۸۰ پیکسل می باشد. دوربین سلفی هم در بالای تبلت قرار گرفته و تصاویر با کیفیت خوبی را به بت خواهد رساند. تصویری که توسط دوربین پشت ذخیره می شود از نوع ۵ مگا پیکسلی است. دوربین سلفی جلوی آن هم ۲ مگاپیکسل کیفیت دارد. تصاویر به ثبت می رسند و قابل تشخیص هم هستند اما نباید یک کیفیت عالی را از آنها انتظار داشته باشید.

در طراحی چنین تبلتی شاید یکی از ضعف های واضح آن را به  دوربین نسبت دهیم.

مشخصات سخت افزاری  میت پد T8

 بررسی ها از این محصول در برابر محصول قبلی یعنی میت پد ۱۰.۴ نشان دهنده این است که شما یک تبلت با خصوصیات ضعیف تری را در اختیار دارید. در این محصول یعنی میت پد T8 باتوجه به ضعف موجود قیمت نهایی ۱۰۰ یورویی در نظر گرفته  شده است. بنابراین از نظر قیمتی نگرانی وجود ندارد. اما جالب است که پردازنده های هر دوی آنها کایرین نام دارد.

نوع دیگر اختلاف دو محصول مورد نظر در  چیپست مدیاتک MTK8768 با ۸ هسته برای پردازش است. این پردازنده قدرت کافی را برای انجام بسیاری از کارها در اختیار شما قرار می دهد.

خصوصیات اصلی برای ذخیره اطلاعات

میت پد T8 توانایی زیادی برای ذخیره اطلاعات ندارد اما می تواند نیازهای اولیه شما را رفع کند. بنابراین در ابتدا می توانیم به فضای ذخیره سازی ۲ گیگابایتی آن اشاره نماییم. پس از آن فضایی داخلی آن می تواند با دو قیمت متفاوت در دو نسخه یعنی شانزده و ۳۲ گیگابایتی در اختیار شما قرار گیرد.

باتری شارژ را تا حدود ۵۱۰۰ میلی آمپر ساعت ذخیره خواهد کرد. نرم افزار مربوط به سیستم عامل آن هم از آخرین اندروید یعنی ۱۰ پیروی می کند. تنها رنگی که برای تبلت معرفی شده رنگ آبی خواهد بود که امیدواریم در آینده بر تنوع رنگی آن افزوده شود.