سامسونگ سری گلکسی اس ۱۰ را به برنامه بتا One UI 2.0 مبتنی بر Android 10 بروزرسانی میکند

در اوایل هفته جاری سامسونگ برنامه بتا One UI 2.0 مبتنی بر Android 10 را برای کار با سری گلکسی اسن ۱۰ آماده کرد و اکنون ، خبرها حاکی از این است که این شرکت ثبت نامهایی را داخل خاک کره جنوبی مبنی بر دریافت برنامه بتا One UI 2.0 مبتنی بر Android 10 توسط کاربران انجام داده است. این برنامه در حال حاضر تنها ۱۰۰۰ مشترک دارد ، اما این شرکت از ۱۴ اکتبر به کاربران بیشتری اجازه می دهد تا با بروزرسانی Galaxy S10 خود به این کمپین بپیوندند.

اگر در کره جنوبی زندگی می کنید و صاحب Galaxy S10 ، S10 + یا S10e هستید ، می توانید با ثبت نام در قسمت کاربران برنامه های سامسونگ در برنامه One UI 2.0 بتا ثبت نام کنید تا بتوانید گوشی خود را به آخرین سبک ارائه شده توسط سامسونگ مبتنی بر اندروید ۱۰ ارتقاء دهید. پس از انجام این کار ، یک فایل OTA دریافت خواهید کرد که میتوانید از طریق آن دستگاه خود را به Android UI 2.0 در بالای صفحه به Android ۱۰ ارتقا دهید.

در مورد اینکه سامسونگ چه زمانی برنامه بتا One UI 2.0 را در سایر کشورها ارائه خواهد داد ، هیچ خبری در دست نیست ، اما انتظار می رود که دوشنبه در ایالات متحده و آلمان این بروزرسانی در دسترس کاربران قرار گیرد.

متن خبر اولیه پخش شده در کره جنوبی به شرح زیر بود:

Galaxy S10 Android 10 One UI 2.0

برنامه بتا آندروید ۱۰ و One UI 2.0 برای سری Galaxy S10 اکنون در دسترس است ! برنامه بتا شامل Galaxy S10e ، Galaxy S10 و Galaxy S10 + است و هم اکنون در کره جنوبی در دسترس است. سامسونگ امروز فقط ۱۰۰۰ اسلات باز کرده است اما با شروع ۱۰ AM KST از دوشنبه ۱۴ اکتبر به کاربران بیشتری اجازه می دهد تا به عضویت این برنامه درآیند و موفق به دریافت آن شوند. اولین به روزرسانی بتا در حال حاضر به کسانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند ارسال شده است.

در حالی که هنوز خبری رسمی در این باره وجود ندارد ، سامسونگ باید روز دوشنبه ثبت نام برنامه بتا آندروید ۱۰ و One UI 2.0 برای سری Galaxy S10 در آلمان و ایالات متحده را آغاز کند. پس از ارائه ی برنامه توسط سامسونگ، شما می توانید با ضربه زدن روی لینک مربوط به برنامه بتا One UI 2.0 ، آن را از برنامه کاربران سامسونگ دریافت و بر روی گلکسی اس ۱۰ خود نصب کنید.

ما منتظر ارائه ی اطلاعات بیشتر در این باره هستیم و به محض اطلاعات بیشتر این مقاله را به روز خواهیم کرد.