برنامه ای تعمیری برای آیپد ایرهای نسل ۳

پس از رونمایی و انتشار آیپد ایر نسل سوم در بازار، مشکلاتی در فحه نمایش این آیپد ها به وجود آمد که ناراحتی کاربران را به وجود آورد. به همین دلیل شرکت اپل به تازگی یک برنامه ی تعمیری را منتشر کرده است. کاربرانی که دچار مشکل شده اند می توانند مشکل خود را حل کنند. صفحه نمایش برخی از آیپدایر ها به صورت ناگهانی سیاه می شود و هیچ گونه اطلاعاتی نمایش داده نمی شود. اپل مشخص کرده است که تحت شرایط خاص، صفحه نمایش در تعداد محدودی از دستگاه های آیپد ایر(نسل ۳) ممکن است یک لرزش کوتاه و یا فلاش کوتاه داشته باشند. البته تنها دستگاه هایی می توانند از این برنامه استفاده کنند که از تاریخ اکتبر ۲۰۱۹ تا مارس ۲۰۱۹ تولید شده اند. اپل یا ارائه دهنده خدمات مجاز اپل دستگاه های واجد شرایط را به صورت رایگان سرویس می دهد.

فرآیند خدمات

برای انجام این فرآیند باید یکی از گزینه های زیر را برای سرویس دهی به آیپد ایر خود انتخاب کنید. چون تنها برخی از دستگاه ها می توانند این خدمات را داشته باشند، به همین دلیل قبل از انجام خدمات دستگاه شما به صورت خودکار بررسی خواهد شد. این بررسی برای این است که تشخیص داده شود که دستگاه شما مشمول این برنامه می باشد یا خیر.

سه روش دریافت سرویس

می توانید یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل را پیدا کنید.
از طریق نمایندگی های مرکز زندگی خود اقدام کنید.
در صورت عدم دسترسی به هر کدام از مراحل بالا می توانید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

حتما سعی کنید قبل از نصب تعمیرات، یک نسخه ی پشتیبان از تمامی اطلاعات خود تهیه کنید تا در انتهای تعمیرات با مشکلی مواجه نشوید. اگر صفحه نمایش آیپر ایر شما آسیب دیده باشد، پیشنهاد می شود ابتدا آسیب آن را برطرف نمایید و سپس نسبت به سرویس کردن آن اقدام کنید.

نکات

شرکت اپل ممکن است تعمیر را در کشور اصلی یا منطقه خرید محدود کند. به همین دلیل حتما با پشتیبان اپل در ارتباط باشید. این برنامه دستگاه های تحت تأثیر آیپد ایر(نسل ۳) را به مدت ۲ سال پس از خرید پوشش می دهد.

نظرات کاربران

برخی از کاربران معتقدند که با هر نصب مشکلاتی به وجود می آید که آن ها را تا مدت ها درگیر خود می کند. به همین دلیل از خرید آن اظهار تاسف مکرده اند در کنار آن برخی دیگر از کاربران گفته اند که این مشکلات در تمامی محصولات همه ی شرکت ها وجود دارد و نقطه ی قوت اپل مسئولیت پذیری آن است که به هنگام آگاهی از مشکل در پی حل آن است. برخی دیگر از کاربران سوالاتی را به صورت تخصصی مطرح کرده اند که آیا می توانند اطلاعات و داده های خود را از روی آیپد ایر حذف کنند، در صورتیکه صفحه نمایش کاملا تاریک شده است و هیچ برنامه ای نمایش داده نمی شود.