بررسی گوشی آنر 30 لایت از نظر سخت افزاری
بررسی گوشی آنر ۳۰ لایت از نظر سخت افزاری

به تازگی خبرهایی از ورود گوشی جدید هواوی با نام آنر ۳۰ لایت به لیست گوشی های دیگر این برند به گوش می رسد که در این مطلب مشخصات سخت افزاری آن را بررسی خواهیم کرد.

در زمان بسیار کوتاهی و در آینده ای نزدیک مشاهده خواهید کرد که گوشی از برند هواوی با نام آنر ۳۰ لایت به نمایش گذاشته خواهد شد. این گوشی با ورود خود به بازار قطعاً طرفداران خاص خود را پیدا خواهد کرد. نرخ نوسازی که برای نمایشگر آن تعیین شده است از نوع نود هرتزی بوده و تراشه نهایی آن نیز دایمنسیتی با شماره ۸۰۰ می باشد.

سورپرایز هوای با آنر ۳۰ لایت

در حقیقت می توان گفت که این گوشی از برند هواوی قصد ندارد تا سریعاً وارد بازارها شود، این گوشی به عنوان یک سورپرایز از شرکت هواوی در نظر گرفته شده است که متأسفانه با شیطنت افشاگرها از مشخصات اولیه آن نیز رونمایی شده است. این اطلاعات در تمامی کانال های ارتباطی و فضای موجود در اینترنت دیده می شود. بنابراین دیگر یک راز نیست و هواوی باید اطلاعات موجود را رد یا تأیید نماید.

اینترنت ۵ جی در گوشی آنر ۳۰ لایت هواوی

از مشخصه های خاص این گوشی می توانیم به احتمال استفاده از فناوری۵ جی اشاره نماییم. ۵ جی که می تواند انقلابی را در سرعت به وجود آورد و تمامی کارهای شما را در سریع ترین زمان ممکن نیز انجام دهد. تراشه MT6873 مدیاتک در حقیقت توانایی آن را دارد تا نیازهای شما را برطرف نماید. کیفیتی که برای تصویر آن در نظر گرفته شده در نمایشگر با ۲۴۰۰ در ۱،۰۸۰ خواهد بود.

مشخصات نرم افزاری آنر ۳۰ لایت

امروزه تمامی اطلاعات و فعالیت های مهم خود را از طریق سیستم عامل با انواع برنامه ها می توانید انجام دهید. بنابراین نیاز است تا سیستم عامل خود را بر روی به روزترین قرار دهید. یکی از به روزترین سیستم عامل ها اندروید ۱۰ می باشد. رابط کاربری که برای این گوشی وجود دارد از نوع   EMUI 10.1 تعیین شده است.

محدودیت های آنر ۳۰ لایت چیست؟     

از زمانی که مشکلاتی به دلیل تحریم های موجود برای برند هواوی به وجود آمده است دیگر امکان استفاده از برنامه های گوگل پلی وجود ندارد. حتی شما نمی توانید برنامه هایی که نیاز دارید را از طریق گوگل دانلود و نصب کنید.   

دوربین آنر ۳۰ لایت هواوی

تعداد دوربین هایی که برای این محصول وجود دارد از نوع ۴ گانه می باشد که یک دوربین در قسمت پشت از نوع ۴۸ مگاپیکسل، دوربین دیگر که می تواند تصاویر فوق عریض را از  خود نشان دهد با کیفیت ۸ و همچنین دوربین آن با کیفیت ۲ مگاپیکسلی می باشد. یک دوربین سوم هم وجود دارد که این دوربین هر نوع تصویری را در عمق بررسی خواهد کرد و در نهایت با کمک دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی به اتمام می رسد.