بررسی هدفون 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

Check out the 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

بررسی هدفون 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

مقدمه

این مدل ، دومین هدفون برتر این شرکت است و از درایور سه گانه در آن استفاده شده ، که می توان گفت از این لحاظ فوق العادست!

اگر دنبال یک هدفون بالا رده و فوق العاده هستید و قیمت برای شما مهم نیست حتما پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید زیرا ما می خواهیم یکی از برترین هدفون های بازار جهانی را برای شما معرفی کنیم.  Driver Triple Over هدفون بسیار جذابی است که هدف شرکت سازنده جذب کاربران بوده است .

 

 

Check out the 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

 

1MORE سعی کرده در ساخت همه هدفون های خود از قابلیت(cross over) استفاده کند . راننده ه گانه این هدفون در همه لحاظ نیسبت به ای دستگاه تاثیر مستقیم دارد . این  هدفون است  به گونه ای طراحی شده که همه از بزرگ و کچیک می توانند از آن استفاده کنند زیرا علاوه بر کیفیت بسیار خوب دوام بالایی را هم دارد .اما علاوه بر دوام ، همه کاربران از کیفیت بالای صدای این هدفون ، نهایت رضایت خود را اعلام می کنند .

کاربران  سعی می کنند تعصب خود را نیز نسبت به محصولات   audiophile نگه دارند ، اما 1MORE محصولی ساخته است که همه کاربران را با سلیقه های مختلف جذب کرده و آن هارا از کیفیت محصول خود شگفت زده کرده است . توانایی هایی  مانند انجام تنظیمات مختلف توسط صدابردار  ، لوکا بیگناردی و استفاده از چندین نوع درایور به خوبی های این هدفون افزوده است .
شایید بپرسید لوکا بیگناردی کیست ؟ این شخص یک صدابردار ایتالیایی است ککه دوران بسیار موفق و حرفه ای را در استودیو های صدابردای گذرانده است ، و همکاری های زیادی  با هنرمندان مطرح لاتین مانند لورا پاوسینی ، و اروس رامازوتی و همچنین آندره بوچلی بزرگ داشته است .

پیکربندی چند راننده هدفون

طرحی که توسط این شرکت ساخته شده با قرار دادن راننده سه گانه همه توجه هارا به خود جلب کرده است . در حال حاضر علاوه بر این هدفون ، هدفون Final Pandora Hope IV از اکان راننده سه گانه بهره می برد . نظرات مختلفی در مورد عملکر BA و و دینامیکی این هدفون در کنار یکدیگر است که البته خیلی ها برابری این دو را کاملاً یکسان نمی دانند .

1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

پیکربندی و هدف

درایور mylar با روکش گرافن و بازتابنده باس در قسمت پشتی این هدفون قرار دارد . کاربرد این درایو ها این است که بتوانند صداهای بزرگ و با کیفیتی را برای این هدفون پرطرفدار تولید کنند .
اگر از لحاظ مکانیکی این دستگاه را در نظر بگیریم می توان گفت که  هدف از قرار دادن فرکانس های با قدرت بالا در کنار تویتر همراه با بازتابنده در پسوند بسیار پایین برای عمق صدا می تواند مناسب است .

کیفیت ساخت
فاکتور فرم ، هدفون

این Head phone با قابلیت حمل آسان  و طراحی ظاهری بسیار زیبا و جذاب ساخته شده است ،  اگر از دور به این دستگاه نگاه کنید شاید بگویید که این هدفون طراحی پشت باز دارد در صورتی که این طور نیست . این هدفون ، مانند HD820 از Sennheiser ، با استفاده از یک پوشش پلاستیکی شفاف در بالای پشته درایور خود ساخته شده است  ، بنابراین دیزاین این دستگاه یک طراحی بسته است است .

“بلندگوهای” جلو و لبه مارا به یاد چرخ های ماشین می اندازد  اما در حقیقت  اینها خطوط برجسته ای هستند که از صفحات جام تخت معمولی که در طراحی روی گوش می توانید پیدا کنید تولید شده اند .
در تولید محافظ شیشه ای  از مواد آلومینیومی آنودایز شده با ظاهری جامد و کاملا تمیز استفاده شده است که در درون یک  پلاستیک حلقوی شکل  سخت با لهجه کروم در بیرون قرار دارد.

سربند  از همان مواد چرمی پروتئینی پیچیده و طراحی شده است و در اطراف مقداری کف حافظه داخلی استفاده می کنند ، و با این تفاسیر می توانید مطمئن باشید که هنگام استفاده سر و گوش های شما اذیت نمی شوند .
در ساخت قاب هدبند ، گیمبال و پیچ های داخل فنجان ها از آلمینیوم  استفاده شده است . هنگام کار و یا برسی  روی این هدفون به هیچ وجه نمی توانید صدای خش دار بشنوید و این نشان از کیفیت بالای این هدفون است که به همین دلایل است که توانسته نظرات را به خود جلب کند .

هدفون با قابلیت تاشو

همانطور که گفته شد حمل آسانی دارد و قابلیت تا شدن هم توانسته بر حمل آسان این هدفون کمک کند  ، بنابراین در هنگام مسافرت لازم نیست نگران حمل و نقل و با شکست هدفون در میان دیگر وسایل خود باشید . درایور Triple توانایی صاف شدن به صورت کامل را ندارد ، اما دارای قابلیت چرخش 45 درجه ای است بنابراین روی سر محکم و سفت نیست.

بهر بری از سیستم لولا به شما امکان تا شدن از هر دو طرف به سمت داخل را می دهد و رد پای آن در مسافرت و حمل و نقل را را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و داخل کیف مسافرتی و یا کیفی که می خواهید هدفون خود را حمل کنید به راحتی قرار می گیرد و فضای بسیار کمی را اشغال می کند .

 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphonesراحتی و تناسب
تراز فشار (HEADBAND)

هدبند این دستگاه نیز از  همان جنس چرم های پروتئینی تولید شده است و حافظه داخلی همان پد ها ساخته شده  و انصافاً از نظر راحتی و تناسب ، کاربر خودا را راضی نگه می دارد . در قسمت پایین ، وجود شیارها باعث می شود که  نقاط فشار متمرکز بالقوه را پخش کند و مانع از ایجاد فشار در یک قسمت شود .
کار شما در این هدفون با تنظیم کننده های طولی خیلی راحت بوده و شما تنها کاری که باید بکنید این است که بتوانید یک طول متناسب با بیشتر اندازه سرها را پیدا کنید .

فشار وارد شده در Triple Driver کاملاً متعادل است و وجود گیره های کمباعث شده  فشار رو به پایین بیش از حد در بالای گوش گیرد .
در هنگام استفاده متوجه می شوید که گوش های شما کاملا با بالشتک ها همسان است و در امتداد یکدیگر قرار دارند .

راحتی گوش در هنگام استفاده هدفون

 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

لنت های چرمی پروتئینی به هیچ وجه از دستگاه جدا نمی شوند ، بنابراین مراقب آنها باشید .
با توجه به اینکه در کالاهای مشابه دیواره های داخلی آنقدر گسترده و بزرگ نیستند که بتوانند گوش شما را کاملاً پوشش دهند ، با این حال به نظر نمی رسد با هدفون درایور سه گانه چنین مشکلی را  تجربه کنبد .

مواد چرمی پروتئینی استفاده شده در این دستگاه کاملا نرم و راحت هستند و فوم حافظه ای که در داخل استفاده می شود دارای یک قوام خوبی در مقابله با  گوش است ،
با وجود همچین لنت هایی در این هدفون کمتر کسی می تواند از استفاده این دستگاه خسته شود .

جداسازی

 

این دستگاه توانسته خود را از حدا انتظارات هم بالاتر نشان بدهد . در حالی که در سطح ANC یا IEM نبود ، اما با میرایی فرکانس پایین و در برابر نشت صدای خارجی بسیار کم کار می کرد. اگر صدای موسیقی خود را بیشتر کید تمام صداهای مود در پس زمینه محو می شود .

این هدفون در حالت حرکت سریع هم گردن شما را اذیت نمی کند و اجازه شکستن مهر و موم گردن شما را نمی دهد ، بنابراین ، این دستگاه توانسته تعادل بین مهر و موم گردن شما و سیستم صوتی خود را برقرار کند .

1MORE Triple Driver یکی از هدفون های توصیه شده به Dj ها برای استفاده در کلاب ها است یرا هم صدای باکیفیت ارائه می دهد هم اجازه ورود صدای محیط به داخل را نمی دهد .

کابل و اتصالات
ورود دوگانه به هدفون

هدفون 1MORE Triple Driver ادارای سیستم جک 2.5 میلی متری TRS با قابلیت جدا شدن است و از دو ورودی در پایه کاسه ها بهره می گیرد .
به این نکته توجه کنید که نمی توان گفت جک های این هدفون شل هستند چون واقعاً چنین چیزی تایید و مشاهده نشده است ، مگر اینکه شما آنها را بکشید و آسیب برسانید .

هدفون بدون کنترل از راه دور

می توان گفت ویژگی Y-Split  از همان ماده بشکه جک تولید شده که بشکه های اتصال دهنده TRS است . با زهم خیلی ها ترجیح می دادند که اماکن استفاده از این هدفنون را به صورت از راه دور داشتند اما این دستگاه تئوانایی ساپورت چنین امکانی را ندارد .البته برای چنین دستگاه مطرح و با کیفیتی کسر کنترل از راه دور عجیب به نظر می رسد جون اگه این توانایی را داشت می شد اورا بی نقص نامید اما متاسفانه از این حالت پشتیبانی نمی کند .

 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphonesلوازم جانبی و بسته بندی

جیز ، مایک در آخرین بررسی گفته محصولات1MORE زیبا ترین بسته بندی هارا دارد . او آن را تشبیه به خوراکی های خوش مزه ای کرده است که حدود 250 هزار یورو قیمت دارند . که این تشبیهات باعث ناراحتی برخی افراد مانند متخصصان پلاستیک ، Audio Technica شده است .

برای دسترسی به هدفون باید از چند لایه پشت سر هم عبور کنید اما هر لایه با طراحی عالی هدفون Triple Drivers روی درب تاشو و در حالت باز بودن کیف و حمل بودن روی صفحه نمایش بسته بندی فوق العاده زیبایی را به وجود آورده است .
ان بسته علاوه بر زیبایی به صورت مرتب هم بسته بندی شده و در داخل آن یک سینی کانتور با طراحی جذاب قرار دارد تا هدفون های Triple Driver را همیشه در حالت تا شده نگه دارد . بسته بندی این دستگاه مانند یک کیف زیپ منحنی نرم نیمه سخت است . که نسبتاً کوچک است ، و بدون اینکه فضای زیادی راد اشغال کند داخل کیف قرار می گیرد .
در داخل قسمت درب این بسته بندی یک سایبان مشبک قرار گرفته تا لتواند لوازم جانبی کابل و جک چهارم را که در جعبه قرار دارند ، نگه دارد .

برداشت های صوتی
تونالیته و ارائه

هدفون 1MORE Triple Driver از یک قالب شکل منحنی متوسط ​​M ساخته شده است .و سطوح متافوتی را داراست از ارتفاع در میانه باس ، دامنه صوتی و صدای سه برابر فوقانی که سطوح متافوت این هدفون را نشان می دهد . یک لحن کمی گرم اما در غیر این صورت طبیعی است صحنه صوتی بزرگتر از آنچه از هدفون قابل حمل 40 میلی متری پیش بینی می کردم.
این هدفون می تواند با به کار گیری از درایور 40 میلی متری خود با صدای بازتابنده باس در 20-30 هرتز و تا حدود 100 هرتز و یک نقطه تلاقی بسیار زیاد در حدود 10 کیلوهرتز که در آن صفحه سرامیک با تأمین هوا و درخشش زیاد شروع می شود ، برای گوش من کاملا خنثی به نظر می رسد. اتفاقاً این یک راننده تمیز و عملکرد بسیار خوب است.
این با سطوح بالای جزئیات میان رده ، جداسازی ساز متقاعد کننده و تصویربرداری دقیق بسیار خوب عمل می کند

کارایی هدفون

 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphones

صدای HP 50 در سطح پایین کمی ضخیم تر است و از تقریبا از میانه ها باس به باس بالایی در میانه های پایین تر می رود. دارای نت ضخیم تر و در نتیجه کمی شکوفه بیشتر است. هر دوی آنها تأثیر میانی باس عالی دارند هرچند که من زیرباس Nad کمی کمی احشایی تر است و کاملاً به اندازه پاسخ 1MORE Triple Driver کنترل نمی شود.

درایور Triple قبل از اینکه به یک حضور صوتی کمی جلوتر در حدود 1k برسد ، به طور قابل توجهی در باس بالایی و میانی پایین فرو می رود. Nad HP50 فرو نمی رود و میانه های پایین را گرم و کاملاً سالم نگه می دارد.
در مقایسه با موقعیت خنثی تر حضور آوازی 1MORE Triple Driver ، خوانندگان در Nad بیشتر جلوتر هستند اما هر دو تحویل صوتی تصفیه شده و روان دارند.

در ارائه کاملاً متفاوت است اگرچه از نظر قدرت و میزان صدا هنگام تنظیم سوئیچ بین آنها تنظیم ولوم بسیار کمی لازم است. واقعاً می توانید بگویید که بیش از 1 میلیون نفر در FR درایور Triple در مقایسه با Sony کمی رنگ آمیزی و ارتفاعی اعمال کرده اند.

مشخصات راننده سه گوش با گوش بیش از حد

 • رنگ: تیتانیوم
  وزن: 293 گرم
  طول کابل: 1.35 متر
  نوع پلاگین: 3.5 میلی متر با استفاده از روکش طلا
  امپدانس بلندگو: 32
 • حداکثر توان: 50 مگاوات
  میزان حساسیت: 104 دسی بل
  دامنه پاسخ فرکانس: 20-40،000 هرتز
  سیم: مس بدون اکسیژن

 1MORE Triple Driver Over-Ear Headphonesجمع بندی

امیدواریم که با نوشتن این مقاله بتوانیم شما را با یکی از بهترین هدفون های بازار جهانی اشنا کرده باشیم .

اگر واقعا از لحاظ مالی توانایی خرید این هدفون را دازید حتما این کار را بکنید زیرا مطئن باشید آنقدر کیفیت و دوام بسیار بالایی دارد که تا به حال هیچ یک از کاربران خود را از خود ناراضی نکرده است .

امیر زرگرزاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *