منوی سایت
خانه / اخبار / بررسی مشخصات دوربین سلفی در وان پلاس نورد
بررسی مشخصات دوربین سلفی در وان پلاس نورد
تیم محتوا 20/06/26

بررسی مشخصات دوربین سلفی در وان پلاس نورد

در واقع بررسی ها نشان دهنده آن هستند که یک گوشی با قابلیت میان رده ای وجود دارد که به آن وان پلاس نورد می گویند.

آنچه که در گوشی وان پلاس نورد بیشتر به چشم می خورد و می تواند متفاوت از سایر گوشی ها باشد استفاده از دوربین سلفی خواهد بود که این دوربین حسگرهای متنوعی دارد. حسگرهایی که از آن یاد می شود با دو قابلیت متنوع ۸ و همچنین ۳۲ مگاپیکسلی ارائه خواهند شد. هر دوی آنها می توانند تصاویر بسیار خوب و متنوعی را برای شما نمایش دهند. تنها کافی است تا یکبار با آنها ثبت تصویر مربوطه را انجام دهید تا کیفیت جزئیات آن را درک نمایید.

تا پیش از این در وان پلاس با توجه به قابلیت های به کار گرفته قیمت هم بالا در نظر گرفته شده بود که در این محصول کمی متفاوت عمل می شود و می توان ادعا کرد که قیمت آن کمی پایین تر خواهد بود. زمان اصلی برای رونمایی کردن از چنین محصولی به حدود بیستم تیرماه سال جاری باز می گردد. بنابراین تا آن زمان کمی باید صبر کرد تا گوشی جدید را از نزدیک مشاهده نمود.

دوربین سلفی دوگانه در   وان پلاس نورد

آنچه که در فضای مجازی از این محصول وجود دارد به دوربین سلفی دوگانه آن بیشتر اشاره می کند. این دوربین در قسمت جلویی آن واقع شده است. این دوربین سلفی با دو حسگر متنوع دیده خواهد شد. این حسگرها را می توانید به آسانی بررسی نمایید. دو حسگر با دو شماره متنوع قرار دارند. مکان اصلی که برای دوربین در نظر گرفته شده است در قسمت بالایی و در سمت چپ گوشی شما خواهد بود.

مشخصات سخت افزاری از وان پلاس نورد

در ابتدا پیش از هر چیزی باید نسبت به تراشه ی آن نظر شما را جلب نماییم که این تراشه از نوع سنپدراگون ۷۶۵G معرفی می شود. پس از آن کیفیت صفحه اصلی نمایشگر عدد ۹۰ هرتز را نشان داده و علاوه بر آن می توانیم به امولد بودن آن هم اشاره نماییم. این امولد بودن می تواند تصاویر زنده تر و واضح تری را در اختیار شما قرار دهد.

برخی از خریداران این محصول قیمت نهایی را جویا می شوند که در واقع شایعه قیمت آن از ۲۹۹ دلار تا حدود ۳۳۰ دلار متنوع می باشد. بنابراین باید برای بررسی بیشتر اطلاعات محصول تا زمان عرضه آن در انتظار باشیم.

دیدگاه ها

منوی سایت