با گلکسی اس 20 در ارتش آسوده خاطر باشید!
با گلکسی اس ۲۰ در ارتش آسوده خاطر باشید!

یکی از گوشی های جدید از برند سامسونگ با نام گلکسی اس ۲۰ را می توانیم گوشی مخصوص ارتش بدانیم زیرا بسیاری از کارها با وجود آن انجام خواهد شد.

سامسونگ توانسته تا در این مدل از گوشی خود قابی بسیار متفاوت را ایجاد کند. این قاب بزرگ تر از حد معمولی است. به نوعی می توان گفت که گلکسی اس ۲۰ کاملا با مدل های قبلی خود متفاوت بوده و حالت تقویت شده ای را به خود گرفته است. این گوشی به همین دلیل با توجه به کارایی های نهایی از سوی ارتش برای انجام بسیاری از ماموریت های حساس طراحی شده است. 

ساندویچ شیشه ای چیست؟

در واقع آنچه که از ظاهر مربوط به این برند برمی آید طرحی کاملا متفاوت با گذشته را باید از آن انتظار داشت. علت اصلی تفاوت ظاهری آن می باشد. اما با تست های اولیه انجام شده در برابر انواع آسیب هایی که شاید در حالت جنگی از آن انتظار می رود این برند می تواند به خوبی مقاومتی را از خود نشان دهد. با توجه به تاکتیکی بودن گوشی موردنظر احتمال موفق بودن در انواع برنامه های نظامی از آن دیده می شود.

 در گوشی موردنظر این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید به آسانی شبکه های مختلف تلفن همراه بخصوص آخرین نسل از آن را در اختیار داشته باشید. این آخرین نسل همان سری ۵ جی خواهد بود.

سیستم های ارتقاء یافته در گلکسی اس ۲۰

در این محصول متفاوت از نوع نظامی شما می توانید نمایشگری را مشاهده نمایید که ۶٫۲ اینچ بوده و حتی با حالت اولد خود تفاوتی را از نظر ظاهری به شما نشان می دهد. تراشه در داخل آن ۸۶۵ است و میزان فضای لازم برای ذخیره کردن در حدود ۱۲۸ گیگ و علاوه بر آن ۱۲ گیگابایت جداگانه خواهد بود. برای تصویر برداری یک دوربین با سه کارایی مختلف در اختیار شما قرار می گیرد.

 تفاوت های گلکسی اس ۲۰ در نقش نظامی

برای نسخه هایی که می تواند در این حالت فعال باشد آنچه در اولویت قرار می گیرد حالت های مختلف آن است. به عنوان مثال با گوشی نظامی شما قادر خواهید بود تا در شب به راحتی دید کاملی از فضا داشته باشید. برای باز کردن با گوشی های معمولی متفاوت بوده و شما می توانید تنها با یک حرکت قفل ابتدایی آن را باز نمایید.  همچنین توانایی آن را دارد تا فرکانس های مربوط به سیم کارت را مخفی کند.

 DeX چیست؟

یکی از ویژگی های برتری که برای این محصول وجود دارد کارایی آن همانند یک کامپیوتر خواهد بود. به آسانی می توانید با کمک آن برنامه ریزی هایی را برای تمامی ماموریت های خود داشته باشید.

این محصول با کارایی متفاوت تنها برای کاربرانی قابل استفاده خواهد بود که در سیستم های نظامی در حال فعالیت هستند. بنابراین نمی توان انتظار داشت که کاربرانی غیر آنها را خریداری نمایید. تفاوتی که از نظر ساخت محصول وجود دارد به هدف اصلی آن هم اشاره دارد.