باتری پرقدرتی که به در گلکسی نوت 20 پلاس جانمایی می شود!
باتری پرقدرتی که به در گلکسی نوت ۲۰ پلاس جانمایی می شود!

در رابطه با گلکسی نوت ۲۰ پلاس خبرهای مختلفی به گوش می رسد اما یکی از احتمالات در نظر گرفته شده در خصوص بکار گرفتن یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی در آن خواهد بود.

همانطور که می دانید بهترین عملکردهایی که می تواند مشتریان را برای خرید جذب کند در ارتباط با باتری پرقدرت، حافظه و در نهایت دوربین خواهد بود. در این محصول گویا ارتقا صورت گرفته و در حقیقت در ابتدا به کار گرفتن یک باتری از نوع ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی و پس از آن یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی در اولویت قرار دارد.

صفحه نمایش گلکسی نوت ۲۰ پلاس

همیشه نمایشگرها از یک قانونی در طراحی پیروی می کنند تا تنها در ابعاد و کیفیت متفاوت باشند اما گویا در این نسل از گوشی گلکسی همه چیز متفاوت خواهد بود. نرخ نوسازی در آن کاملاً متفاوت می باشد. در صورتی که از این مدل از نمایشگر استفاده شود می توان انتظار تغییرات مهمی را در میزان فروش آن داشت.

برای باز شدن گوشی و سیستم امنیتی فعال آن باید از طریق اثر انگشت وارد عمل شد. این حسگری که برای اثرانگشت از آن کمک گرفته می شود از نوع ۳D Sonic Max کوالکام می باشد. پس از آن به مبحث مهم تری از طراحی گوشی موردنظر خواهیم پرداخت.

باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی

در بعی از گوشی های سامسونگ از این مدل باتری کمک گرفته شده تا ظرفیت نگهداری شارژ را به معنای واقع نشان دهد. به همین دلیل برای برتر بودن گوشی از این مدل همانند سایر پرچم داران سامسونگ کمک گرفته می شود. در صورتی که صفحه نمایش مورد استفاده کمی تغییر کند، این احتمال بالا می رود که میزان مصرف تا حدود زیادی کم شود.

دوربین گلکسی نوت ۲۰ پلاس

دوربین اصلی که برای قسمت پشتی در گلکسی محصول موردنظر ما بکار گرفته شده نشان دهنده آن است که این دوربین ۱۰۸ مگاپیکسل ظرفیت برای تصویربرداری دارد. این ظرفیت بالا نشان دهنده عملکرد عالی خواهد بود. عکس های با کیفیت و زیبا را به ثبت می رساند.

 برخی از شایعات از وجود احتمالی حسگرهایی خبر می دهد که یکی از آنها با قابلیت بزرگ نمایی فضا و دیگری با قابلیت حسگر ایزوسل برایت خواهد بود. اگر هریک از این حسگرها را در داخل محصول مورد نظر ببینیم این احتمال می رود که به آسانی دوربین فوق حرفه ای با قیمت مناسب را در اختیار خواهید داشت. 

در حال حاضر قیمت اصلی برای این محصول گزارش نشده است اما انتظار می رود که به زودی به صورت رسمی خبرهایی در خصوص زمان رونمایی و قیمت محصول گزارش شود.