ایرباد بی سیمی Honor Magic
ایرباد بی سیمی Honor Magic

بر اساس یافته های مربوط به اطلاعات اولیه در خصوص ایرباد بی سیمی جدید  Honor Magic در حال حاضر به عنوان جدیدترین محصول از هونور اعلام شده است.

از نظر ظاهری شباهت زیادی بین این ایرباد بی سیمی با نوع پرو اپل وجود دارد. ظاهر آنها تقریباً مشابه اما از نظر داخلی تفاوت های زیادی بین آنها وجود دارد. از نظر قیمت بسیار کمتر از نوع اپل می باشد. این تفاوت قیمتی و ظاهر مشابه تأثیر زیادی برای فروش محصول موردنظر دارد. این ایرباد در کشور چین ساخته شده و همانند بسیاری از کپی برداری ها در چین از نظر ظاهری ار پرو اپل کمک گرفته شده استو   

تفاوت عمده Honor Magic در چیست؟

در اکثر نمونه های موجود عملکردها تقریباً مشابه می باشد اما در این برند می توانیم به این نکته توجه کنیم که تمامی نویزهای موجود را از بین خواهد برد. با قاطعیت می توان گفت که نمونه ای از این محصول کمتر دیده می شود. در کارایی اولیه محصول خبری از رفع نویز وجود دارد اما باز هم باید به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد تا به تأیید نهایی برسد. قیمت نهایی برای محصول مذکور تنها ۱۱۰ دلار است.

طراحی آن به گونه ای است که می تواند در هر نوع گوشی جای گیرد و از داخل گوش بیرون نمی آید و در نهایت صدای واضحی را به گوش خواهد رساند. اما یک نکته در استفاده وجود دارد که به راحتی آن دقت نشده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شما دچار خستگی خواهید شد. کابل اتصال آن از نوع تایپ سی خواهد بود. یک دکمه ای برای اتصال وجود دارد که به رنگ سفید بوده و کاملاً مشخص است.

میکروفون های   Honor Magic

در حالت کلی به تعداد سه میکروفون در داخل آن قرار داده شده که این سه عدد در سه جهت صدا را منتقل خواهند کرد. وجود سه صدا کیفیت صدای دریافتی را بهتر خواهد کرد. تست اولیه مربوط به آن انجام شده است که مورد تأیید می باشد.

کیفیت صدا حتی در محیط های شلوغ هم خوب است اما یکی از عیب ها این است که به فرکانس های پایین در آهنگ ها توجهی نشده و جزئیات در زمان گوش دادن به آهنگ به صورت کامل مشخص نمی شود.  

باتری و نحوه اتصال فعال در این گوشی هوشمند  

با توجه به اهمیت اتصال سعی شده تا از آخرین فناوری های جهانی کمک گرفته شود. نسخه نهایی مربوط  به  بلوتوث از نوع ۵ است که توانایی اتصال با انواع گوشی ها را خواهد داشت. اگر شما این ایرباد را از سیستم جدا کنید دیگر صدایی شنیده نمی شود و به صورت همزمان و بدون کسری از ثانیه این کار انجام می شود.

باتری داخلی در ایرباد توانایی آن را دارد تا شارژ شما را برای مدت سه ساعت و نیم در خود حفظ کند. در صورتی که همزمان مکالمه ای انجام شود ساعت باتری کاهش خواهد یافت که این کاهش یک ساعت کمتر از حالت عادی می باشد. اما در صورتی که از باتری کیس شارژ کمک بگیرید میزان نگهداری شارژ ارتقاء چشمگیری پیدا می کند که در حدود چهارده ساعت و نیم است. بنابراین شما توانایی آن را دارید تا یک روز تمام از ایرباد خود کمک بگیرید.