هفته گذشته گوگل رسما اعلام کرد نسخه بعدی سیستم عامل تلفن همراه آن فقط اندروید 10 نامگذاری شده است ، و دیگر نام خاصی بیبن نخواهد شد و این نشان می دهد که راه اندازی نسخه پایدار نزدیک است ، که اکنون توسط دو چت جداگانه با پشتیبانی مشتری  Google تأیید شده است.

در هر دو مورد ، دو پاسخ متفاوت به این سؤال ارائه شده که در تاریخ 3 سپتامبر اندروید 10 با همان نام خود ( اندورید 10 ) ارائه خواهد شد.

تصاویر از چت  مشتری با پشتیبانی گوگل

در گذشته ، پشتیبانی از مشتری اطلاعات بدی داشته (و منتشر شده است) ، اما به نظر می رسد در اینجا چیزهایی با modus operandi معمول گوگل مطابقت دارند. این شرکت به ما عادت دارد که هر ماه در اولین دوشنبه موضوع امنیتی جدیدی را منتشر کنید- مگر اینکه در یک تعطیلات رسمی باشد ، که در این صورت انتشار روز بعد اتفاق می افتد.

اولین دوشنبه ماه آینده 2 سپتامبر است ، اما حدس بزنید که – اولین روز کاری چه روزیست؟. بنابراین ، احتمالاً حضور در تاریخ 3 سپتامبر بسیار زیاد است. سال گذشته اندروید 9 پای در دوشنبه اول آگوست به بازار آمد و اعتبار بیشتری به فرضیه انتشار نسخه 10 اندروید 10 سپتامبر داد است.

انتظار داشته باشید که اندروید 10 در تمام گوشی های پیکسل از جمله مدل های اصلی و 3a و 3a XL  تازه منتشر شده در حال اجرا باشد.

منبع : Gsmarena

  • حامد باقری
  • شهریور 5, 1398
  • 356 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
بستن
مقایسه
X