انتشار پوستر جدید گوشی آنر ۹X لایت

به تازگی یک بنر تبلیغاتی در مورد محصول ۹X آنر منتشر شده است که اطلاعات جدیدی به ما می دهد. بر طبق پوستر منتشر شده متوجه شدیم که شرکت آنر در حال آماده سازی یک نسخه لایت برای گوشی ۹X است که احتمالا در محصول جدید امکانات به روزتری را مشاهده خواهیم کرد. همین گفته را برخی از تحلیلگران نقض کرده اند و بعضی معتقدند که گوشی آنر ۹X لایت، حتی تعدادی از امکانات گوشی ۹X را نیز از دست می دهد به همین دلیل ارزان قیمت تر است. با توجه به روند گذشته شرکت آنر در آپدیت محصولات خود، دقیقا نمی توانیم بگوییم که محصول جدید تا چه حد به محصولات هم رده خود نزدیک خواهد بود و تا حد از آن ها پیروی خواهد کرد.

تصویری از پوستر گوشی آنر ۹X لایت به صورت آنلاین ظاهر شده است که جزئیات مربوط به طراحی و ویژگی های عکاسی آن را نشان می دهد. در تصویر می بینیم که یک مجموعه دوربین دوگانه در پنل پشتی گوشی قرار دارد که به شکل مستطیل است. دوربین اصلی گوشی ۹X لایت ۴۸ مگاپیکسلی است که می توان آن را با دستگاه تولید شده توسط مجموعه آنر V30 قابل مقایسه کرد و احتمالا در کنار دوربین اصلی گوشی، یک سنسور عمق قرار دارد. این دستگاه دارای یک ماژول دوربین مستطیلی است که در آن می توانیم لنزهای دوربین و فلاش LED را در قسمت پایین ماژول مشاهده کنیم. گوشی آنر ۹ ایکس لایت در بحث دوربین تقریبا با نسخه ی آنر ۹ ایکس برابری می کند. چرا که دقیقا همین طراحی برای آنر ۹ ایکس صورت گرفته بود. این گوشی هوشمند از حسگر اثر انگشت قرار داده شده در کنار دوربین روی بدنه شیشه ای آبی استفاده خواهد کرد. دکمه های تنظیم ولوم و دکمه ی خاموش آن در سمت راست گوشی قرار دارند.

گوشی آنر ۹ ایکس در دو نسخه ی متفاوت برای حافظه و رم به بازار عرضه شد. نسخه حافظه ی آن ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی و نسخه ی رم آن ۶ و ۸ گیگابایتی بود. به یاد داشته باشید که در اواخر ماه گذشته، سه دستگاه آنر ۹X لایت با شماره مدل های مختلف به عنوان JSN-L21، JSN-L22 و JSN-L23 گواهینامه Google Play را دریافت کردند. این بدان معناست که این دستگاه ها دارای GMS (خدمات موبایل Google) و Google Play Store هستند.

ما احتمال می دهیم که شرکت آنر از چیپست هیسیلیکون کیرین ۷۱۰F آنر که قبلا در گوشی آنر ۹X استفاده شده است، بهره بگیرد. واقعیت مهم این است که این دستگاه با سرویس های Google بارگیری می شود و این نشان از رشد و پیشرفت شرکت هواوی در استفاده از خدمات گوگل پلی دارد. استفاده از چیپست هیسیلیکون کیرین ۷۱۰F Honor گوشی آنر ۹X لایت را قادر می سازد تا در مورد ممنوعیت هواوی در ایالات متحده به خوبی عمل کند. در حال حاضر ما اطلاعات بسیار کمی در مورد گوشی آنر ۹X لایت داریم و نمی دانیم کجا و چه قیمتی خواهد داشت اما به محض ظهور، اطلاعات جدید را به شما اطلاع می دهیم.