انتشار آپدیت سامسونگ نوت ۱۰ و اس ۱۰

سامسونگ سرانجام امروز نسخه رسمی و پایدار بروزرسانی اندروید نسخه ۱۰ برای گوشی های گلکسی اس ۱۰ ، گلکسی ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ ای را منتشر کرد. شرکت سامسونگ آپدیت گوشی گلکسی اس ۱۰ را برای اکثر کشورها عرضه کرده است.

پس از معرفی بروزرسانی اندروید ۱۰ گوشی گلکسی S10 در آلمان که در مراسمی به صورت حضوری اکران شد، هم اکنون این گوشی به بازار سایر کشورها نیز ورود پیدا کرده است. هم اکنون صاحبان گوشی گلکسی S10  در کره جنوبی و پاناما نیز می توانند نسخه پایدار نرم افزار جدید را که شامل یک رابط کاربری به نام UI 2 است ، بروزرسانی کنند.

آپدیت دسامبر 2019 گلکسی اس 10

بروزرسانی های مهم سیستم عامل همیشه به صورت مرحله ای انجام میشوند.

در حال حاضر به کاربران نسخه بتا در کشورهای هند و انگلیس و لهستان اجازه داده شده است تا به نسخه پایدار بروزرسانی را انجام دهند هرچند کشور آلمان اولین کشوری است که بروزرسانی ها را دریافت کرده است. اگر شما نیز صاحب گوشی اندروید ۹ پای (Pie 9) هستید و در حال حاضر از آن استفاده میکنید، شما نیز در طی چند ساعت آینده اعلان جدید مبنی بر آپدیت به نسخه ۱۰ اندروید (Android 10) را دریافت میکنید و یا بصورت دستی میتوانید از قسمت تنظیمات گوشی خود، بروزرسانی را بررسی کنید.

همانند سایر پرچمداران اواخر سال ۲۰۱۹ ، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ نیز در ایالات متحده و هند در حال بتا و آزماشی قرار دارد.

اگر شما دارای گوشی های سامسونگ اس ۱۰ ، سامسونگ اس ۱۰ پلاس و یا سامسونگ اس ۱۰ ای هستید، بهتر است در اولین فرصت به روزرسانی های موجود در تنظیمات را سریعا به صورت دستی انجام دهید.

تنها یک روز پس از انتشار بروزرسانی پایدار اندروید نسخه ۱۰ برای سامسونگ گلکسی S10 در آلما ، شرکت سامسونگ نسخه جدید بتا را برای گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس منتشر کرده است. این سومین به روزرسانی بتا برای سری گلکسی نوت ۱۰ است و هم اکنون در دسترس کاربران این گوشی ها قرار گرفته است. (تنها در آلمان)

آپدیت دسامبر 2019 گلکسی نوت 10

با توجه به اینکه شرکت سامسونگ آپدیت نسخه پایدار اندروید ۱۰ را برای سری گوشی های گلکسی اس ۱۰ شروع کرده است، اما سایر گوشی های گلکسی سری نوت از جمله نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس هنوز در مرحله ی آزمایشی و بتا هستند. در تاریخ ۲۹ نوامبر سامسونگ سنسخه بتا را برای گوشی نوت ۱۰ منتشر کرد که تا به امروز چند اشکال اساسی در حوزه ی امنیت از خود نشان داده است. این دستگاه دارای شماره ساخت N97 * FXXU1ZSKN است و شامل تعدادی رفع اشکال به همراه پچ امنیتی دسامبر ۲۰۱۹ است.

سیستم عامل جدید توانسته است که مشکلات راه اندازی مجدد تلفن با صفحه سیاه و چشمک زن، قطع ارتباط هنگام استفاده از هدفون بلوتوث، عدم نمایش پرونده های کارت SD در برنامه My File و موارد دیگری را برطرف نماید. همچنین یک متن کوتاه در مورد تغییر در مورد کنترل کردن دما وجود دارد ، به نظر می رسد که قرار است گرمای بیش از حد تلفن را کنترل کند.