از آنر پلی 4 پرو هم پرده برداشته می شود!
از آنر پلی ۴ پرو هم پرده برداشته می شود!

تصاویری واقعی از آنر پلی ۴ پرو با مشخصات کاملی از سیستم سخت افزاری آن در اختیار طرفداران این تکنولوژی قرار داده خواهد شد.

برندهای متنوعی از گوشی ها در بازار وجود دارند. تنها کافی است تا سری بزنید و بتوانید در یک مدت زمان بسیار کوتاه اطلاعات دقیقی را بدست آورید. تعداد این برندها کم نیستند اما همه ی آنها از کیفیت لازم برخوردار نیستند. حتی برخی از آنها جدید اما بهتر از نمونه های قبلی موجود در بازار خواهند بود. آنر در واقع یکی از برندهایی می باشد که مربوط به برند اصلی هواوی است.

گوشی های جدید برند آنر را بیشتر بشناسید!

از بین تعداد زیادی از گوشی هایی که توسط این برند در بازار وجود دارد برخی از آنها به تازگی دیده می شوند که از نمونه هایش می توانیم به پلی ۴ تی، پلی ۴ تی پرو و در نهایت پس از آنها به پلی ۴ پرو اشاره نماییم. هریک از این گوشی ها خصوصیات سخت افزار و نرم افزاری مربوط به خود را دارد. این تصاویری که هم اکنون از برند آنر مشاهده می کنید به نوعی تصاویر رندرشده آن می باشد. 

خصوصیات اصلی در گوشی آنر پلی ۴ پرو

در چنین گوشی تغییرات متنوعی وجود دارد که هریک از آنها می تواند برای شما کارا باشد. به عنوان مثال مهم ترین بخش را می توانیم به دوربین سلفی نسبت دهیم. دوربینی که مشاهده می شود شامل ماژول دوگانه و نمایشگر خواهد بود. این نمایشگر به ظاهر نشان دهنده یک تغییر است و آن هم حاشیه ی بیشتری نسبت به سایر گوشی ها می باشد.

کیفیت اصلی که در دوربین آن وجود دارد یک عدد ثابت ۴۰ مگاپیکسل را نشان خواهد داد. اطلاعات اولیه تنها در خصوص یک حسگر بوده و در مورد بعدی آن نمی توانیم اظهار نظری داشته باشیم. برای افزایش یا کاهش در وضعیت صدای گوشی خود می توانید در زمان باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت به دلیل نزدیکی به راحتی عمل تغییر صدا را هم انجام دهید.

 این احتمال وجود دارد که فناوری مربوط به اینترنت چنین گوشی از آخرین نسل یعنی ۵ جی پیروی نماید اما باز هم تا زمان عرضه آن زمان زیادی باقی است. پیش بینی دیگر از قابلیت شارژ سریع می باشد که تا حدود ۴۰ وات هم این شارژ انجام خواهد شد.

تراشه موجود برای این برند از هواوی از نوع   کرین ۸۲۰ است. در خصوص تراشه هنوز قطعیتی وجود ندارد و احتمال تغییر بسیار خواهد بود.  همچنین بررسی های مربوط به نمایشگر آن خبر از یک نمایشگر ۹۰ هرتزی می دهد.