ارزان ترین ایرپادها در فوریه ۲۰۲۰

ایرپادز ها از جدید ترین محصولات شرکت اپل هستند که در سال های اخیر این شرکت به شدت بر روی آن ها سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر یافتن ایرپادز های بدون سیم در بازار جهانی کاری بسیار مشکل است چرا که در حال حاضر آن ها به صورت منظم به فروش نمی رسند.

ایرپادز پرو اپل

جدیدترین هدفون های اپل که به نام ایرپادز پرو شناخته شده اند با حداکثر قیمت ۲۴۹ دلار به فروش می رسند. این قیمت در مقایسه با قیمت ایرپادز های معمولی بسیار زیاد است اما با توجه به ساختار شرکت اپل و اطلاعی که از فناوری ها جدید آن وجود دارد می توان به این قیمت اعتماد کرد. ایرپادز پرو ها اولین سری ایرپادز ها هستند که قابلیت برای از بین بردن نویز صدا در آن ها به کار رده شده است. به هنگام استفاده از این ایرپادز ها می توانید قسمت حذف نویز صدا را فعال کنید و از گوش کردن موسیقی با ایرپادز پرو لذت ببرید.

ایرپادز پرو همچنین محصولی بسیار مقاوم در برابر آب و عرق است و در مقایسه با ایرپادز های معمولی برای ورزشکاران بسیار مناسب تر است و به ورزشکاران نکات مختلفی را ارائه می کند تا به وسیله ی آن بتوانند در هنگام انجام تمرینات ورزشی حالت مناسب خود را تنظیم کنند. دقت داشته باشید که مقاومت در برابر آب در سطح IPX4 است بنابراین منظور بیشتر به آب هایی با عمق کم و در حد اندک است. جدیدترین ویژگی که ایرپادز پرو با خود آورده است، شارژ بی سیم است که نیاز شما را به راحتی برطرف می کند. دقت داشته باشید ایرپادز پرو تنها در یک نسخه وارد بازار شده است و هیچ نسخه ارزان تری همراه با کیس شارژ استاندارد وجود ندارد.

ایرپادز اپل

جدیدترین نسخه ایرپادز اپل در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شد که با قیمت ۱۵۹ دلار به فروش می رسید. یکی از نکته هایی که بسیار برای ما جالب بود، قیمت آن بود که با توجه به افزایش امکاناتی که پیدا کرده بود اما قیمت آن به طرز چشمگیری افزایش پیدا نکرده بود. در مقایسه با مدل قبلی از طراحی بصری یکسانی برخوردار است اما در داخل آن از یک تراشه با سرعت ۲ برابری استفاده شده است که به خوبی می تواند زمان مکالمه را مدیریت کند و افزایش دهد. این مدل ایرپادز با کیس شارژ همراه است.

ایرپاد های ۲۰۱۹ با کیس شارژ بی سیم

بروزرسانی نسخه ایرپاد ۲۰۱۹ آن ها را با یک کیس شارژ بی سیم همراه کرده است. قیمت آن ها نسبت به دیگر نسخه ها کمی بیشتر است که قیمت پایه ۱۹۹ دلار است. در کنار قیمت آن ها شارژ بی سیم یک ویژگی خارق العاده است. کافی است که ایرپاد ۲۰۱۹ خود را خاموش کنید و درب جعبه ی آن را ببندید و آن را بر روی یک پد شارژ بی سیم قرار دهید خواهید دید، این پد شارژ به صورت جداگانه به فروش می رسند و پس از مدتی م بینید که ایرپاد شما کاملا شارژ شده است. این پد شارژ می تواند به صورت همزمان اپل واچ و ایرپاد شما را شارژ کند.