منوی سایت
خانه / اخبار / احتمال وجود حسگرهای موربی بر روی گوشی سامسونگ
احتمال وجود حسگرهای موربی بر روی گوشی سامسونگ
تیم محتوا 20/06/25

احتمال وجود حسگرهای موربی بر روی گوشی سامسونگ

بسیاری از ما گوشی های سامسونگ را از نزدیک مشاهده کرده ایم، اما در حقیقت این بار تمام تلاش ها برای حسگرهای موربی شکل قرار داده شده است.

سامسونگ در تلاش می باشد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن با تغییر در طراحی که دارد بهترین های خود را ارائه دهد. همانطور که می دانید این تغییر در وضعیت طراحی را می توان با یک تغییر خاص و متفاوت نسبت به سایر طراحی ها ایجاد نمود. از میان آنها آنچه که بیشتر به چشم می خورد در خصوص حسگر موربی شکل به نسبت حسگرهای معمولی موجود می باشد. بنابراین آنچه که شما می توانید مشاهده کنید چیزی فراتر خواهد بود.

دوربین و حسگرهای گوشی های متفاوت

بررسی های اولیه از هر نوع گوشی که در بازار مشاهده می کنید به شما این موضوع را نشان می دهد که همه ی آنها دوربین را دارند. اما آیا دوربین در تمام آنها به یک شکل طراحی می شود؟ در واقع اینگونه نیست. برخی از دوربین ها با دو لنز برخی دیگر ب ۴ لنز دیده می شوند. بر همین اساس قیمت های نهایی تعیین شده هم می تواند مختلف باشد. به عنوان مثال دو لنزی تفاوت ویژه ای با ۴ لنزی دارد.

قیمت های تعیین شده تقریباً بیشتر از ۴۰۰ دلار تخمین زده شده اند که می توانند با کمک دوربینی که دارند د این قیمت آنها هم تجدید نظری به عمل آید. با وجود آنکه در تعداد آنها تغییرات ایجاد شده تا جذاب تر باشند اما همچنان می توان گفت که مهم تر از تعداد تغییر کلی در طراحی اولیه آن می باشد. بنابراین انتظار داریم تا دوربین موربی یا حسگرهای موربی در سامسونگ یک انقلاب را ایجاد نماید.

عملکرد حسگرهای موربی به چه شکلی خواهند بود؟

در حقیقت باید این نکته را یادآور شویم که در خصوص حسگرهای موربی شکل آنچه که برای ما اهمیت دارد در رابطه با عملکرد آن خواهد بود. هر زمان که شما نیازی به آنها نداشته باشید در حالت سطحی قرار می گیرند اما اگر نیاز داشته باشید تمایل بازگشت به عقب را دارند. هرچه حسگر موربی تر قرار گیرد در نهایت می تواند دید خوبی را از خود نشان دهد. تصاویر مورد نظر کیفیت بهتری را از خود ارائه خواهند داد.

در صورتی که لنز مورد استفاده به صورت چشم ماهی باشد تصاویری که از آن مشاهده می شود بسیار خارق العاده خواهند بود که شاید تاکنون نمونه آنها را ندیده باشید. حتی این دوربین ها توانایی آن را دارند تا تصاویری از نوع پانوراما را به شیوه ای مطلوب به ثبت برسانند.

دیدگاه ها

منوی سایت